Hotel Hertz – tip pro výlet i manažery. Skvělé ubytování s bazénem v Hradci Králové!

885
Sdílejte

V Hradci Králové je nově otevřen hotel Hertz, který využívá technologie 21.století. V hotelu se ubytujete, vyspíte a odjedete aniž potkáte jediného člověka. Název hotelu je odvozen od jednotky kmitočtu Hertz. Pokud tedy máte nějaký stejný kmitočet se svým partnerem osobním nebo pracovním, zkuste využít hotel bez obsluhy a zkuste obsluhu čistě počítačovou.

Jak to funguje?
Na stránkách hotelu Hertz nebo stránkách booking.com si vyberete termín a pokoj, vyplníte údaje a použijete kartu nebo bankovní převod. Systém sám bez zásahu člověka, zkontroluje, že pokoj je uklizen a připraven k použití, zašle Vám číslo pokoje a PIN. Na PIN – čtyřmístný kód projedete pak bránou a vstupem do hotelu i do pokoje.

V okamžiku rezervace opět přednastavené systémy začnou klimatizovat Vámi aktivovaných pokoj a mohou rozsvítit lampičky a podobně reagovat pro Vaše pohodlí.
Počítačové systémy s Vámi komunikují, kontrolují správnost údajů, systém tedy neubytuje Sněhurka a sedm trpaslíků.

Někomu komunikace s programem vyhovuje a dává přednost soukromí a komfortu služby 24/7 a možnosti komunikace se systémem i v nočních hodinách. Počítač totiž nespí a tak nenarazíte na nevrlou reakci ve tři ráno. Hotel nemá ani poschovávané recepční po kancelářích, přesto ale vždy je možnost zavolat provoznímu, v případě problému, tyto hovory jsou výjimečné, neboť počítače dělají méně chyb než člověk.
Samozřejmě hotel musí využívat lidskou sílu, pokojské, údržba nebo doplnění kávy čaje a lednic na pokojích, dělají naši zaměstnanci.

Hotel v Hradci Králové je zaměřen na hosty, kteří nechtějí být rušeni dotazy personálu, co počítačovému systému řeknete je Vaše věc. Snídani si ovšem také musíte naservírovat sami, zase můžete posnídat třeba ve dvě ráno nebo v jedenáct v noci. Na pokojích je připraveno občerstvení po celý den a v lobby hotelu ovoce i malé jednotlivá balení občerstvení jako croisant nebo si vyrobíte sendvič.

Hotel je vybaven saunou a bio bazénem, které jsou volně k dispozici. Bazén má unikátní rakouskou technologii a v horkých dnech se lze osvěžit i tak posedět na zahradě s rozlohou tři hektary.

Areál je oplocen a tak nemusíte mít starost o auto, které bezpečně zaparkujete a rozloha hotelového areálu umožňuje zaparkovat i kamion.

Web hotelu: https://www.hotelhertz.cz/cs/ubytovani-v-hradci-kralove/

Kam dál?

Nemáte chuť na SEX? Tyto tipy vám ji ZARUČENĚ pomohou zvýšit a váš chlap NIKDY neuteče za jinou

Svalnaté fešáky žádná nechce: Krásné ženy upřednostňují…

Otestujte ho díky sexu: Jak se chová první minuty „po“?

Jak zastavit drby jen jednou frází ?

Jak zjistit charakter ženy podle alkoholu, který má ráda ?

Další články