Šokoval vás zprávou o rozchodu? Použijte jedno jediné MAGICKÉ SLOVO, za pár dní ho máte zpět !

3218
Sdílejte

Pokud se vám někdy stalo, že vám muž řekl, že není připraven na vztah, pak víte, jak je to frustrující. Nedělejte chyby, které vás dělají smutnou. Jděte na to takhle!

Investovali jste do něj svůj čas a energii, otevřeli jste se před ním a vyjevili mu své city. On se však na vztah necítí, není připraven nebo se nechce vázat. To pravděpodobně není to, co jste od něj chtěli slyšet, že?

Diskuse by mohla vyvrcholit nepěkným konfliktem , který mu jen potvrdí, že se rozhodl správně a vy přijdete o jakoukoli možnost vztah rozvinout. Vyhněte se chybě vysvětlovat mu své city i prezentaci svých důvodů, proč by to určitě klapalo.

Především se vyvarujte hodnocení jeho postoje. Otázky typu: co se skrývá za jeho neochotou začít si s vámi něco víc, přestože vám to dosud bezvadně fungovalo připomínají spíše postoj matky, než partnerky. Kromě toho, nejste přece jeho psycholožka.

Když přijde na vážný rozhovor a vy si poslechnete výmluvy, řekněte magické slovo: rozumím . Neznamená to, že s ním souhlasíte, znamená to jen, že má právo na své rozhodnutí a vy si to uvědomujete.

Neříkejte kromě toho nic jiného. Pravděpodobně se váš protějšek bude cítit provinile a bude mít pocit, že by měl své jednání ospravedlnit ještě triviálnějšími důvody, které by vás za normálních okolností vyprovokovaly k hádce. Opět mu jen dejte najevo, resp. jasně řekněte, že rozumíte.

V tomto bodě vám pravděpodobně nabídne, že se stále můžete setkávat jako dosud. Tehdy řekněte, že to oceňujete, ale že vám to nevyhovuje. Máte ho přece ráda, ale určitě ne víc než sebe. Tím se s velkou pravděpodobností váš rozhovor ukončí.

Svůj názor na vztah změní až když odejdete. Odolejte nutkání zavolat mu nebo mu napsat a nechte ho, aby vás vyhledal . Ukázali jste svou hodnotu a porozumění. Máte-li trpělivost čekat, až se ozve, bude připraven být s vámi, protože to bude JEHO nápad. Pokud ne, nestojí za to…

Kam dál?

Odkaz všem ženám od psycholožky: Tímto chováním donutíte každého muže, aby udělal vše co chcete!

Co by ženy chtěly říct mužům, ale nikdy to neudělají? 28 nevyřknutých věcí!

Toto by ženy rozhodně neměly dělat během menstruace! 8 nebezpečných omylů všech žen

NEUVĚŘITELNÁ make-up proměna vám vyrazí dech: Vždyť vypadá jako…

Hotel Hertz – tip pro výlet i manažery. Skvělé ubytování s bazénem v Hradci Králové!

Další články