Křečové žíly: Přírodní léčba pomocí 3 složek!

949
Sdílejte

Křečové žíly jsou jedním z nejčastějších problémů, se kterými se ženy setkávají v dospělosti. Vznikají tehdy, když se žíly rozšíří a neumožňují návrat krve do srdce. 

Normální žíly používají ventil ke zvýšení průtoku krve z končetin do srdečního svalu. Když však ventil selže, vytvoří se křečová žíla.

Může to být důsledek špatných návyků, například sedavého způsobu života nebo používání tabákových výrobků, ale křečové žíly mohou vzniknout také v důsledku genetických faktorů, těhotenství a hormonální nerovnováhy.

Zpočátku mohou vypadat velmi malé, jak známé křečové žíly, ale postupně se mohou rozvinout až do té míry, že vám z nohy vystupuje bolestivá žíla. Pro mnoho lidí je důležité najít účinnou léčbu, protože křečové žíly mohou kromě toho, že jsou nevzhledné, způsobovat i záněty a bolest.

Dobrou zprávou je, že v současnosti je k dispozici řada léčebných postupů, které křečové žíly do značné míry redukují, a co je nejlepší, nemusíte na ně utratit spoustu peněz.

S několika přírodními složkami lze realizovat několik velmi účinných a úsporných řešení. Dnes se s vámi chceme podělit o recept na domácí a přírodní léčbu křečových žil, která obsahuje aloe vera, mrkev a jablečný ocet a má vynikající výsledky. Vyzkoušejte ho!

Jaké jsou výhody této přírodní léčby křečových žil?

Kombinace aloe, mrkve a jablečného octa pomáhá zmírňovat zánět a snižovat výskyt křečových žil. Tuto kúru aplikujte lokálně a denně, abyste dosáhli lepšího krevního oběhu a snížili bolest.

Gel z aloe vera, který je jednou z hlavních složek, je v kosmetickém průmyslu dobře známý pro své bohaté výživové vlastnosti a hydratační schopnosti. Má také protizánětlivé a vazodilatační účinky, které zmenší velikost nemocných žil a podpoří lepší krevní oběh.

Zaručuje také značné množství antioxidantů a vody pro snadnou aplikaci bez poškození pokožky. Mrkev je vynikajícím zdrojem betakarotenu, antioxidantu, který zabraňuje předčasnému stárnutí a bojuje proti změně barvy pokožky.

Díky vitamínům skupiny B, minerálům a vláknině je mrkev jednou z nejzdravějších druhů zeleniny, které můžete přidat do svého jídelníčku. Když je uvaříte a rozmačkáte, snadno je použijete jako tělové mléko, které zajistí lokální účinky.

Mnohé účinné látky v mrkvi se používají pro zpevňující kúry, protože zlepšují pružnost pokožky a zabraňují jejímu ochabování. Mrkev také skvěle doplňuje jiná ošetření křečových žil, neboť podporuje krevní oběh a snižuje zánět.

A nakonec zde máme známý jablečný ocet, výživnou, omlazující a silnou potravinu s protizánětlivými látkami, které jsou vynikající právě při této léčbě. Přímá aplikace jablečného octa zmenšuje velikost postižených žil a poskytuje úlevu od tlaku a tíhy.

Jak si připravit recept s aloe vera, mrkví a jablečným octem?

Spojení těchto tří složek do jednoho receptu je jednoduché a nezabere moc času. Než začnete, měli byste však vědět, že tento výrobek sám o sobě vaše problémy nevyřeší.

Přestože jeho důsledné používání zlepší váš krevní oběh a stav vašich žil, musíte jej doplnit dobrou stravou a pravidelným cvičením, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Potřebujete:
1 velká mrkev
2 listy aloe vera
3 polévkové lžíce jablečného octa (30 ml)
Příprava
Mrkev očistěte, nakrájejte na malé kousky a vařte ji v malém množství vody, dokud nezměkne.
Když je dobře uvařená, rozmačkejte ji vidličkou.
Listy rostliny aloe otevřete nožem a vyškrabte z nich gel, který obsahují.
Smíchejte ho s rozdrcenou mrkví a poté přidejte jablečný ocet.
Když získáte krémovou kaši, naneste ji na křečové žíly.

Jak používat
  1. Před aplikací kúry si nohy exfoliujte, aby se složky lehce vstřebaly.
  2. Naneste kaši na postižené místo a jemně masírujte od kotníků k lýtkům.
  3. Před opláchnutím studenou vodou ji nechte působit třicet až čtyřicet minut.
  4. Aplikaci opakujte každý den podle stejných kroků.

Jak vidíte, k léčbě tohoto běžného problému není třeba investovat do drahých komerčních přípravků. Budete-li se řídit zde uvedenými radami a pravidelně aplikovat výše uvedené ošetření, v krátké době zaznamenáte velké zlepšení.

Pokud se vám článek líbil, podělte se o něj i se svými přáteli.

Kam dál?

Toto dělá alkohol s vašima očima, mozkem a plícemi po jedné hodině!

Kompletní seznam problémů, které lze vyřešit pomocí aktivního uhlí. Je to dar z nebes!

Ověřeno a odzkoušeno na bolavé kříže a kolena: Toto zabere za noc!

Neuvěřitelné vlastnosti a využití cibule, o kterých ví jen málokdo! Toto se vám bude hodit!

Budíte se v noci a máte problém znovu usnout? Co to znamená pro riziko demence?

Další články