Pití jablečného octa před spaním navždy změní váš život k lepšímu: Pomůže při hubnutí, dokonce i při mnoha zdravotních problémech!

2019
Sdílejte

Fantastické tipy, jak vám jablečný ocet usnadní život. Pomůže vám při hubnutí, působí jako přírodní lék na různé zdravotní potíže a je užitečný také v domácnosti.

Večerní spalovač tuků
Potřebujeme :

1 polévková lžíce jablečného octa
plátek citronu (stačí čtvrtina nebo i méně)
Hrst petržele – starý známý zázrak na hubnutí
1 čajová lžička mleté ​​skořice
1 čajová lžička kvalitního medu
voda

Postup:

Nasekanou petrželku vložte do šálku a přidejte ostatní přísady, tj. jablečný ocet, skořici a vymačkanou citrónovou šťávu. Zalijte ho vroucí vodou jako klasický čaj, dobře promíchejte a nechte vychladnout na teplotu, při které je nápoj příjemný k pití.

Potom do nápoje přidejte čajovou lžičku medu a pomalu vypijte. Kromě spalování tuků máte jistotu i kvalitnějšího odpočinku.

Co potřebujete vědět?

Čerstvě připravený nápoj pijte každý večer před spaním. Nemá žádné vedlejší účinky, můžete jej pít, dokud nebudete spokojeni s výsledkem. Všechny složky tohoto nápoje jsou mimořádně účinné nejen při spalování tuků, ale také podpoří vaši imunitu a zdraví.

Zároveň je to vynikající antioxidant, který vás zbaví toxinů.

Špatná chuť a špatný dech

Do 8 dílů vody nalijte 1 polévkovou lžíci jablečného octa a přidejte plátek citronu. Tento nápoj pijte před spaním. Odstraní bakterie v ústech, které jsou zodpovědné za ranní zápach a nepříjemnou chuť v ústech, a vy se probudíte svěží.

 

Snižuje hladinu cukru v krvi

Někteří lidé mají problém s nespavostí, která může být způsobena také vysokou hladinou cukru v krvi. Jablečný ocet snižuje hladinu cukru v krvi. Stačí užít 2 čajové lžičky jablečného octa každý večer těsně před spaním.

Pokud však užíváte léky, před užíváním tohoto přírodního léku se poraďte se svým lékařem.

Noční křeče v nohou

Stává se vám, že když si večer lehnete do postele, pociťujete nepříjemné bolestivé křeče v nohou? Může to být způsobeno nízkou hladinou draslíku v těle.

Smíchejte dvě polévkové lžíce jablečného octa s čajovou lžičkou medu a sklenicí teplé vody – vypijte před spaním. Bohatý obsah draslíku v jablečném octě pomůže uklidnit křeče a doplnit potřebný draslík.

Pomáhá při ucpaném nose

Jablečný ocet můžete použít také jako účinný lék na infekce vedlejších nosních dutin. Obsah vitamínů skupiny B, E, vápníku, draslíku a hořčíku pomáhá zmírňovat příznaky alergií a nachlazení.

Díky vysokému pH pomáhá uvolňovat hleny. Při problémech s ucpaným nosem zkuste smíchat 1 čajovou lžičku jablečného octa se sklenicí vody a vypít.

Zmírňuje pálení žáhy

Mnozí lidé spoléhají na jablečný ocet i tehdy, když je po těžkém jídle pálí žáha. Jablečný ocet pomůže vyrovnat pH v žaludku a rychleji zpracovat potravu, čímž se zabrání refluxu. Po jídle si dejte 1 šálek vody smíchaný s 1 čajovou lžičkou jablečného octa.

Zklidňuje bolest v krku

Jablečný ocet má silné antibakteriální vlastnosti, které vám pomohou v případě, že vás nepříjemně bolí hrdlo. Stačí smíchat 1 díl octa, 1 díl vody a kloktat 3-5 minut. Směs zničí bakterie a zabrání šíření infekce.

Pomůže při nadýmání a plynatosti

Jablečný ocet pomůže při nepříjemných trávicích obtížích, které způsobují nadýmání a plynatost. Před jídlem vypijte sklenici vody s 1 polévkovou lžící jablečného octa.

Tento přípravek podporuje trávení a aktivuje metabolické procesy, které se starají o efektivní zpracování potravin bez zmíněných nepříjemných vedlejších účinků.

Škytavka

Pokud se nemůžete zbavit škytavky, užijte 1 nezředěnou čajovou lžičku jablečného octa.

Zbaví vás lupů

Jablečný ocet také pomáhá v boji proti lupům. Vysoká kyselost octa vyrovná pH pokožky hlavy a zabrání dalšímu růstu kvasinek a bakterií.

Smíchejte ¼ šálku jablečného octa a ¼ šálku vody, nalijte do láhve s rozprašovačem, nastříkejte na kořínky vlasů a pokožku hlavy a nechte působit 15 minut. Potom omyjte jako obvykle

Odstraňuje zápach nohou a obuvi

Jablečný ocet účinně ničí bakterie, které způsobují nepříjemný zápach. Namočte si nohy do roztoku vody a jablečného octa a nepříjemný zápach po chvíli zmizí.

Můžete si také vyrobit vlastní osvěžující ubrousky na nohy. Stačí, když dětské utěrky zalijete šálkem jablečného octa, necháte je přes noc v lednici a ráno budete mít utěrky, které vás zbaví nepříjemného zápachu nohou, kdykoli je budete potřebovat.

Zápach z bot pomůže odstranit i jablečný ocet. Stačí smíchat 1 díl octa s 1 dílem vody, nastříkat na boty a nechat je přirozeně vyschnout.

Pomoc při bradavicích

Bradavice se mohou objevit kdekoli na těle. Nejčastěji je způsobuje virus HPV, který se do těla může dostat přes malé ranky na kůži. Jablečný ocet poskytuje přirozený způsob, jak odstranit bradavice z kůže.

Smíchejte 1 šálek octa s vodou, naneste na vatový tampon a jemně přiložte na bradavici.

Zklidňuje svědící pokožku

Jablečný ocet je velmi účinné antiseptikum a má také antimykotické vlastnosti, které účinně pomáhají při pálení a svědění pokožky. Na problematická místa na pokožce naneste malé množství jablečného octa (naneste na vatový tampon a jemně poklepejte na problematická místa).

Neutralizuje zápach ve vaší domácnosti

Když si budete chtít příště koupit drahý osvěžovač vzduchu do svého domu, vzpomeňte si na jablečný ocet. Dokáže účinně neutralizovat nepříjemné pachy a na rozdíl od osvěžovačů vzduchu zakoupených v obchodě vás z něj nebude bolet hlava.

Smíchejte 1 díl octa s 1 dílem vody a nalijte do láhve s rozprašovačem. Tento roztok odstraňuje nepříjemné pachy.

Netoxický univerzální čistící prostředek

 

Kam dál?

Toto dělá alkohol s vašima očima, mozkem a plícemi po jedné hodině!

Kompletní seznam problémů, které lze vyřešit pomocí aktivního uhlí. Je to dar z nebes!

Ověřeno a odzkoušeno na bolavé kříže a kolena: Toto zabere za noc!

Neuvěřitelné vlastnosti a využití cibule, o kterých ví jen málokdo! Toto se vám bude hodit!

Budíte se v noci a máte problém znovu usnout? Co to znamená pro riziko demence?

Další články