Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

2655
Sdílejte

Kdo si musí dávat pozor na úrazy nebo movité ztráty? Na co se můžete těšit a čeho se naopak vyvarovat, to si přečtěte v horoskopu na měsíc únor!


Beran
Zrozence Berana čeká příval pozitivních událostí v lásce. Hlavně poslední únorová dekáda překypuje zábavou a příležitostmi k seznámení. Nezadané okouzlí člověk se smyslem pro humor a živelným vystupováním. Pracovní záležitosti se v únoru povlečou. Merkur do nich vnáší jisté komplikace, také se jeho vlivem necítíte být v kondici. Po 10. změníte taktiku a pomalu ale jistě dojdete k vytyčenému cíli.

​Býk
V únoru se snažte přizpůsobit okolí a zbytečně netlačte na pilu. Takový přístup se bude hodit zejména v milostném životě, když nic nebrání schůzkám a poznávání mnoha protějšků. Zprávy, které se k vám dostávají, filtrujte a ověřujte. Do 10. února vám může udělat radost perspektivní pracovní nabídka. Merkur s Uranem vám navíc posílají nevšední nápady. S jejich prosazením to však bude tvrdší oříšek.

Blíženci
Milí Blíženci, ve druhém měsíci roku se soustředíte na kariéru. Máte ostré lokty a bystré uvažování, takže své kariérní záměry dokážete rychle prosadit. Mars spolu s Merkurem vám snažení usnadňují a dokonce otevírají nabídku na lepší pracovní místečko. Pokud jde o vztahy, užíváte si nezávazné randění. Dokonce iv dlouholetém vztahu se nebráníte flirtování, abyste svůj citový život poněkud osvěžili.

Rak
Únor otevírá náruč příjemným milostným zážitkem. Krásný trigon Venuše skrývá šanci na seznámení i osvěžení pro dlouholeté vztahy. Jedním dechem ovšem hvězdy upozorňují na vaše nálady a nevhodný smysl pro humor. Podpichování si pro tento měsíc zakažte. Po pracovní stránce je únor plný povinností, zároveň visí ve vzduchu neshody se šéfem. Připadáte si bez nápadů a úkolu plníte až na poslední chvíli.

Lev
Zrozenci Lva mají před sebou velké výzvy. Začátek února je však plný překážek a ne všechno půjde podle plánu. S houževnatostí ale všechny komplikace ustojíte a dojedete do vytyčeného cíle. Pozor na přepínání sil, do 17. 2. slunce upíjí z energetického rezervoáru. V milostném životě slibuje kněžka lásky vlnu dobrodružství. Singles narazí na inspirativního člověka, který jim rozproudí krev v žilách.

Panna
Milé Panny, únor je ztělesněním troufalých plánů. V první dekádě máte dveře na rozmach otevřené, ale potom se situace komplikuje. Mnohé úkoly odsouváte a máte tendenci přikrášlovat. Nadřízení si všímají vašich kroků a nespokojenost dají hned najevo. Také vztahové záležitosti jsou napjaté. Čerstvě zadání mohou v závěru února dostat košem. Vesmír radí dopřát si klid a nepřilévat olej do ohně.

Váhy
Nejkratší měsíc roku se nese v duchu společenského života. Setkáváte se s rodinou i přáteli, také se vám podaří najít si koníček, díky kterému poznáte stejně založené lidi. Nezadaným rapidně stoupá šance na seznámení. Nová známost začne kamarádsky, ale může se z ní vyklit i něco víc. V zaměstnání vesmír mluví o zajímavé nabídce, ale nebude to nic jednoduchého. Peníze navíc si musíte zasloužit.

​ Štír
Blahodárný trigon Venuše se stará o romantickou atmosféru a do 19. února nabízí možnost setkat se s pozitivním člověkem. Nešetří lichotkami ani dárky, proto si připadáte jako v sedmém nebi. Ani pracovní sféra není ochuzena o kapku štěstí. Jste nápadití a umíte si poradit s problémy, které se ve druhé dekádě začnou kopit. Přemíra povinností se podepíše na vašem zdraví. Dávejte pozor na velkou únavu.

Střelec
Hlavní charakterovou vlastností, která vás v únoru vystihuje, bude netrpělivost. Chcete mít všechno hned a neberete ohled na okolí ani na své fyzické možnosti. Problematické to bude v lásce i pracovní oblasti. Snažte se nevynucovat věci, které vyžadují určitý čas. V opačném případě byste mohli skončit s prázdnou náručí – bez peněz i bez lásky. V milostném životě prahnete po nějakém dobrodružství.

Kozoroh
Mezilidské vztahy jsou ošemetné. První dojem nemusí odpovídat realitě, co by měli mít na paměti zrozenci Kozorohů, kteří se chystají na rande. Nový objev, se kterým se vídáte, pro vás nakonec nebude ten pravý. Uleví se vám, když půjdete každý vlastní cestou. V zaměstnání se snažte udržovat dobré kolegiální vztahy. Nepovyšujte se nad nikoho, protože nevíte, kdy dotyčného člověka budete potřebovat.

Vodnář
Milí Vodnáři, vstupujete do měsíce, kdy nad vámi bdí sám velký Manitou. Z jeho energie budete profitovat až do poloviny února, kdy z vás optimismus a vitalita srší všech stran. Jste neustále v jednom kole, vyhledáváte společnost, v zaměstnání se nebojíte nových projektů. I vaše myšlenkové pochody jsou rychlejší. Těšte se na setkávání s inspirativními lidmi, díky kterým dostanete skvělé nápady.

Ryby
Hlavní hybnou silou se v tomto měsíci stává rodina a soukromé záležitosti. První dny sice probíhají v duchu výměny názorů, ale potom se vztahy harmonizují. Díky Slunci a Venuši může jít o jedno z nejkrásnějších období roku. Poznáváte lásku ve všech jejích podobách a vaše srdce překypuje spokojeností. Optimistický přístup a vitalita se odráží iv pracovní oblasti. Nakonec uplatníte své know how.

Kam dál?

HÁDANKA, která prověří vaše IQ: Najdete na ní tohle? Prý to dokážou jen ti inteligentnější

Jak přitahujete muže na základě vašeho data narození? Budete se divit, jak toto sedí!

Podívejte se, co o vás říká vaše čínské znamení zvěrokruhu !

V kolik hodin jste se narodili? S tím je velice úzce spojený váš osud !

Znamení Býk – Proč je to ideální kandidát na partnera?

Další články