Příšerná tragédie zmařila plány Dominiky Gottové! Po TOMTO odmítla práci snů !

2587
Sdílejte

Ještě ke konci loňského roku patřilo mezi priority Dominiky Gottové (49) hledání práce v bezpečnostních službách v obchodním centru.

Udělala si potřebný kurz, doložila vše, co bylo potřeba, a už jen doufala, že se uvolní pracovního místa. Ale nakonec je všechno jinak, tragédie Dominiku přinutila přehodnotit plány.

Gottovou prý měla znepokojit aféra, která se aktuálně udála ve Finsku, když po tvrdém zásahu policistů zemřela jedna žena. Její citlivou duší to mělo řádně otřást, nechtěla by nic takového zažít, a proto od svých plánů na tuto práci zcela upustila. “Firmu Securitas, která zaměstnává lidi jako policisty, nyní vyšetřují kvůli smrti pětatřicetileté ženy během zásahu, který proti ní vedly. Do takových konfliktů se rozhodně nechci dostat. Hrůza!” popsala pro Ahaonline.cz skutečně velkou tragédii, přičemž lze zásah s takovým koncem jen těžko představit.

“Ti pracovníci nezvládli agresivní paní a asi ji v boji zabili. Je to hrozné, mám z toho naprosto husí kůži. Tuto práci vážně nechci dělat,” konstatovala na závěr a uzavřela kapitolu, kterou řešila poslední dva roky, což je zpět v Helsinkách. I když se bezpečnostní firma rodině zesnulé v tiskové zprávě omluvila, trestní stíhání ji neminulo.

Policie už vyšetřovala všechny, kteří se zúčastnili incidentu, ale na závěrečný verdikt si budou muset ještě nějakou dobu počkat. V zemi tento otřesný čin vzbudil velké emoce mezi obyvateli. Dominiky se to dotklo o to víc, že ​​po práci v těchto službách toužila.

Na druhé straně je na místě otázka, zda je to jako výmluva nepřišlo i tak trochu vhod. Dva roky vyprávěla, jak se zaměstná v bezpečnostních službách, ale jaksi se nic nedělo. A právě teď přišla s informací, že nakonec bude dělat něco úplně jiného. Její manžel Timo Tolkki (56) se totiž na Vánoce vrátil po delší době z Mexika a spolu s Dominikou se zasnili nad možnou pracovní budoucností. Prý si plánuje založit vlastní hudební agenturu a právě tam se vidí Dominika jako asistentka či manažerka. “To by bylo krásné, pracovat z domova,” zasnila se Gottová, která tvrdí, že zkušeností a schopností má na to dost. Už jen si počkat, jestli tento zvláštní párek i svůj sen zrealizuje.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články