Krampol dostal podmínku! Buď se nechá naočkovat, nebo může na TOTO zapomenout !

2619
Sdílejte

Poté, co herce a baviče Jiřího Krampola (84) propustili začátkem roku z nemocnice, musí pobývat pouze doma.


Jeho zdravotní stav byl před Vánocemi tak vážný, že mnozí jeho fanoušci se obávali nejhoršího. Opět ale dokázal, že ho jen tak něco nezkolí, ale přece už jen se trošku lekl a dal na radu lékařů, aby se hned nevybral mezi lidi, kde je velké riziko přenosu nemocí. Pro společensky velmi aktivního herce je to ale velká oběť.

Nadarmo se snažili Krampolovi lékaři vysvětlovat za poslední rok a půl, což měl časté problémy s plícemi, že by neměl tolik vystupovat a raději být doma. Herec miluje společnost a doma posedět déle nedokáže. Jak před Vánocemi v roce 2021, tak i loni se mu však velmi přitížilo s plícemi, když si troufl i na veřejné vystupování. “Na průdušky trpím od dětství a vždy před Vánocemi se mi to zhorší. Minulý rok to bylo příšerné, letos to bylo v porovnání s tím mírnější. Mohl bych být sice doma a léčit to, ale v nemocnici dávají člověku antibiotika do žíly a obecně se o něj lépe postarají. Ale teď, dokud nebudu očkován, tak jsem opravdu doma,” postěžoval si Krampol pro ŽivotvČesku.cz .

Populární bavič se sice těší, že se dostal z nejhoršího, ale jistě už přemýšlí, kdy se zase postaví před publikum, které ho motivuje k životu. Když jen trochu může, vyráží i na různé večírky, kde se může setkat s kamarády. “Nechci sedět sám doma a dojímat se.


To nemám rád,” přiznává věčně optimisticky naladěný herec, jehož hlas je spjat is Belmondem. Nyní však dal na radu lékařů. “Cítil jsem se dobře hned, jak mě pustili. Zrovna mi bylo zakázáno, abych do doby, než budu očkován, chodil na místa, kde je více lidí. V úterý ale už budu očkován,” vysvětloval s dodatkem, že je už očkován proti chřipce, ale na čtvrtou dávku vakcíny proti covidu ještě čeká.

Předloni v listopadu tvrdil, že se mu po vakcíně udělalo nevolno. “Nedávno mi dali třetí dávku očkování av tentýž den jsem polovinu představení nemohl lapit dech. Pak se to vyrovnalo, ale nebylo to ono. Po druhém očkování jsem umíral, teď to bylo lepší, ale nebyl jsem fit. A včera se to zhoršilo, svěřil se tehdy pro eXtra.cz jinak navenek vitální herec. “Hned ráno mě pustili. Zaplať pánbůh, není to nic vážného, ​​jsem v pořádku. Buď jsem zdravý, nebo špatně vyšetřený,” komentoval s typickým humorem svůj zdravotní stav Krampol, kterému vzali krev, udělali testy a napojili ho pro jistotu i na přístroje. Snad bude po čtvrté dávce injekce nyní v pořádku. Důvěřuje lékařům, kteří mu ji dali jako podmínku, chce-li dále společensky žít.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články