Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

2697
Sdílejte

9 hvězd je termín, který byl v Číně známý již po celá dlouhá staletí a označuje starý způsob poznání vlastního osudu.

Systém s tajemným názvem kombinuje numerologii a astrologii a umožňuje rozpoznat a vidět slabiny a silné stránky člověka a je vyvíjen do takové míry, že může také pomoci v oblasti podpory zdraví.

Osud
Zjistěte, jaké je vaše osobní číslo hvězdy jen podle roku narození. To vám zaručeně ukáže, kterým směrem byste se měli vydat, jak se pohybovat vpřed ve svém životě, stejně jako si uvědomovat a činit dobro nejen v životě, ale také ve své pracovní kariéře. Pomocí následující tabulky zjistíte číslo vaší hvězdy, hned vedle příslušného roku narození.

Hvězda 1
Lidé, kteří patří k prvním, se vyznačují komunikací a emocionalitou. Ve složitějších životních okamžicích jsou nervózní a celkově prožívají všechno velmi emocionálně. Jsou milenci, melancholičtí, tragédie a euforie.

To ovlivňuje jejich každou malou věc a málokdy si myslí racionálně. Jejich největší nevýhodou je strach – takže s ním musí bojovat ve všech oblastech života. Tito lidé jsou také návykoví, proto by měli být v tomto ohledu obzvláště opatrní.

Hvězda 2
Lidé, kteří jsou ovlivněni hvězdou číslo dvě, patří k těm, kteří jsou v životě nejopatrnější. Mezi nejvýznamnější skupiny osobností narozených v této hvězdě patří matky, které vyčnívají mimo jiné matky se smyslem pro rodinu, neuvěřitelnou péči.

Obecně jsou však tito lidé praktičtí, velmi trpěliví a věrní. Jsou náchylní k rychlému přibývání na váze, zejména pokud dělají všechno pro ostatní a nic pro sebe.

Hvězda 3
Lidé narození na třetím místě jsou velmi aktivní a splňují očekávání. Jsou to zrození dobrodruzi, kteří zřídka postrádají šanci. Proto jsou v životě úspěšní a motivovaní k dosažení velkých věcí. Nikdy nepřemýšlejí o tom, co dělat.

Jdou tváří v tvář proti zdi a nakonec najdou správný směr. Jejich ztráta nebude znamenat, ale začnou ještě více. Pozornost by měla být věnována sebeúctě, která může vést k nepříjemnostem v určitém okamžiku jejich života.

Hvězda 4
Naopak, lidé narození pod číslem čtyři jsou velmi inteligentní a kromě svých rozsáhlých znalostí mají mnoho kreativních schopností, dokonce i dovedností. Většinou se jedná o introvert, kteří rádi pracují sami.

Milují cestování a poznají všechno neznámé. Jsou to dobří vědci, ale i umělci. Mezi jejich nevýhody patří pocit odpovědnosti. V jejich mírně zasněném světě často zapomínají a čelí větším, ale menším problémům.

Hvězda 5
Lidé narození pod číslem pět dělají všechno zamyšleně a vědomě. Jsou zrozenými organizátory, šéfy, režiséry a silnými vůdci. Nesou obrovskou odpovědnost a málokdy to dělají. Často si berou hodně na ramena a obvykle ho nesou.

Je však žádoucí, aby se čas od času zastavili, odpočívali a přemýšleli o smyslu svého života. Zjistíte, že mnoho z nich běží mezi prsty a sláva mládí jim nepřinese radost ve stáří.

Hvězda 6
Lidé, jejichž hvězda č. 6 chrání, jsou většinou neslušní, s větší silou než mazaný, a zpravidla agresivní. Věci jsou horké, ale horké.

Jsou nesmírně pracovití a zodpovědní, jsou také vůdci, ale jejich slabá stránka je přehnaná sebeúcta. Věci jsou uloženy a nebojí se použít sílu. Někdy je lepší myslet nejprve a pak jednat.

Hvězda 7
Na sedmém místě jsou lidé, kteří jsou rodinní romantici, bezstarostní a laskaví. Nemohou být tvrdé nebo se přizpůsobit špatným životním podmínkám. Jsou to malí snílci, kteří udělají málo, pokud se dostanou do problémů.

Ale v životě, když všechno jde dobře, je čas strávený s nimi požehnáním optimismu, radosti a lásky. Mají rádi hmotné bohatství, ale nejsou sobecké. Vědí, že čím více dávají, tím více se dostanou. Musí se však také naučit odolávat krizím, aniž by se vzdali před začátkem bitvy.

Hvězda 8
Uzavřená a chladná osobnost. Lidé se tak rodí pod hvězdou číslo osm. To je jen vzhled, protože ve skutečnosti jsou laskaví a pohostinní lidé, kteří byli v životě nešťastní, protože nevědí, jak vytvořit prostředí sympatické.

Prostě nemají dar, aby se ostatní dostali za sebe nebo za své záležitosti. Jsou ale velmi dobří, pracovití, rychle zapomínají na chyby a odpouštějí s láskou. Neměli by však učinit unáhlené závěry a někdy si uvědomit, kdo je zaplacen za odpuštění a dovolit jim vrátit se k životu, nikoli komu. Protože někdy si lidé dělají dobrý den a vědomě je používají pro své vlastní účely.

Hvězda 9
Extrémní extremisté se rodí pod hvězdou číslo devět. Jsou aktivní, vášniví, draví a nebojácní. Mají nadšenou mysl a srdce, ale často nechápou, jak mohou jejich činy ovlivnit životy nebo životy svých blízkých.

Jejich nevýhodou je, že často mění náladu, mohou být ovlivněni téměř vším, dokonce i tím, že mraky na okamžik zakrývají slunce. Urážejí své blízké, aniž by si to uvědomovali. Zejména by se měli zaměřit na zlepšení sympatií a takt.

Kam dál?

HÁDANKA, která prověří vaše IQ: Najdete na ní tohle? Prý to dokážou jen ti inteligentnější

Jak přitahujete muže na základě vašeho data narození? Budete se divit, jak toto sedí!

Podívejte se, co o vás říká vaše čínské znamení zvěrokruhu !

V kolik hodin jste se narodili? S tím je velice úzce spojený váš osud !

Znamení Býk – Proč je to ideální kandidát na partnera?

Další články