VELKÝ HOROSKOP na červenec: KDO bude mít tak silný sexepíl, že poblázní všechny muže kolem?

473
Sdílejte

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Vezměte si pár dní dovolenou, i kdybyste neplánovali nikam vycestovat. Zapomínáte na sebe, dáváte povinnosti na piedestal, ale vaším základním úkolem je, abyste se vy cítili dobře. Potom můžete být dobrou pracovnicí, partnerkou, matkou či kamarádkou. Zaměřte se v červenci na pohlazení sebe a svého nitra. Udělejte si radost něčím malým. Uvidíte, že změna postoje k vlastní osobě vyvolá pozitivní ohlasy a také okolí, hlavně partner, k vám začne přistupovat jinak.

Panna 24. 8. – 23. 9.
Nikdo není dokonalý, ani vy ne a budete si to muset tento měsíc přiznat. V práci se převalí nějaká chyba, kterou máte na svědomí právě vy. Přestože vám nehrozí žádný postih ani pokuta, utrpí vaše ego, a to bude mnohem silnější lekce, než kdyby vám sáhli na plat. I v osobním životě se několikrát přesvědčíte, že nemáte pravdu jen vy, ale občas i partner. Naštěstí, projde to taktně a nebude vám vykřikovat, že jste se mýlili.

Baran 21. 3. – 20. 4.
Červenec bude ve znamení různých společenských událostí, jednak organizovaných ze strany zaměstnavatele, ale také v soukromé oblasti života. Mějte otevřené oči, slibný kariérní růst je už na cestě k vám, jen jej nesmíte přehlédnout. Co se týče osobního života, díky bohatému a aktivnímu programu nebudete mít nouzi o komplimenty a návrhy na setkání s muži. Pokud jste samy, využijte je. Pokud jste zadané, udržte to v rovině flirtu, partner by se o tom určitě dozvěděl a nebyl by nadšený.

Kam dál?

Pozor na svůdné ALFA samce! Mužům narozeným v těchto 3 znameních nedokáže odolat ani 1 žena

Nejojedinělejší znamení zvěrokruhu: Narodilo se v něm nejméně lidí na světě, podívejte se, jestli jste mezi nimi

Jak velkým lhářem jste podle svého znamení zvěrokruhu a jak vás odhalí ?

VELKÝ horoskop na KVĚTEN pro všechna znamení horoskopu: Dobře se připravte, bude to ČISTÁ VÁŠEŇ !

Co na mužích nesnášíme a proč je milujeme? 6 žen prozradilo své slabosti, tyto odpovědi si zapiš za uši !

Další články