VELKÝ HOROSKOP na červenec: KDO bude mít tak silný sexepíl, že poblázní všechny muže kolem?

473
Sdílejte

Býk 21. 4. – 21. 5.
Pracovně jste možná poslední měsíce zažívali nejistotu, ale konečně se dozvíte, na čem jste a jestli můžete se svým místem počítat i do budoucnosti. I kdybyste obdrželi výpověď, bude to pro vás lepší, než žít v nevědomosti. V lásce pochopíte, že jistoty vám nedá nikdo jen vy samy. Nabudete vnitřní klid. Přestanete se bát, že přijdete o partnera, a nebudete řešit ani společnou budoucnost. Jen si užijete to, co máte právě teď. Díky tomuto přístupu nebude vaše polovička cítit tlak a vztah mezi vámi zesílí.

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.
Vše staré a nedořešené vyplouvá v červenci na povrch, abyste to pročistili nebo úplně odstranili. Může to mít nejrůznější podobu, od toho, že se vám ozve expřítel, až po situace, ve kterých vyplouvá na povrch vaše utajovaná lež, například v zaměstnání. Přestože bude obtížné čelit těmto lekcím, věřte, že když si je jednou provždy vyřešíte, bude se vám žít mnohem snáze.

Rak 22. 6. – 22. 7.
Za vaší pracovní houževnatostí není radost z práce, ale snaha odejít z kanceláře co nejdříve, abyste si mohli užívat léta. Červenec vám dočasně otočí priority a mnohem více budete dbát o sebe, svůj volný čas a setkání s blízkými. Pokud to nepotrvá příliš dlouho a v zaměstnání nenaděláte mnoho chyb, dokážete z tohoto období profitovat, zejména ze psychické stránky. Odpočinete si iv případě, že nepůjdete na dovolenou. S partnerem si ji uděláte o víkendech nebo po práci.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Pozor na svůdné ALFA samce! Mužům narozeným v těchto 3 znameních nedokáže odolat ani 1 žena

Nejojedinělejší znamení zvěrokruhu: Narodilo se v něm nejméně lidí na světě, podívejte se, jestli jste mezi nimi

Jak velkým lhářem jste podle svého znamení zvěrokruhu a jak vás odhalí ?

VELKÝ horoskop na KVĚTEN pro všechna znamení horoskopu: Dobře se připravte, bude to ČISTÁ VÁŠEŇ !

Co na mužích nesnášíme a proč je milujeme? 6 žen prozradilo své slabosti, tyto odpovědi si zapiš za uši !

Další články