Lidé narození v těchto 3 znameních mají zlaté srdce! Na tyhle lidi se můžete vždy spolehnout !

16768
Sdílejte

Ač se italský politik Niccolo Machiavelli domníval, že lidé jsou veskrze zlí, není tomu naštěstí tak. Minimálně existují tři znamení zvěrokruhu, kterým není utrpění druhých lhostejné a vždy vám ochotně podají pomocnou ruku.

1. Místo – Rak
Raci jsou známí svou citlivostí. Z celého zvěrokruhu jsou dokonce ti nejcitlivější. Tito lidé vám nikdy nebudou účelně ubližovat, nikdy nevyzradí tajemství, které jim povíte, protože vědí, jak by zranilo to, kdybyste to udělali vy jim.

Mají jemné a křehké srdce, špatně se smiřují s tím, když je opustí někdo milovaný. Pro svou rodinu a nejbližší by i dýchali. Štěstí a dobro své rodiny a svých nejbližších přátel budou vždy stavět nad své vlastní.

Citát:
Každý člověk může být úžasný, protože každý může něčím sloužit. Ke službě člověk nepotřebuje univerzitní titul, nemusí ani zvládat shodu podmětu s přísudkem. Jediné co potřebuje, je laskavé srdce. Martin Luther King

Pokračování na další straně

2. Místo – Ryby
Lidé ve znamení Ryb jsou známí svou citlivostí a neuvěřitelnou vnímavostí. Kdyby bylo po jejich, na světě by neexistoval hlad, utrpení a nespravedlnost. Jsou to skvělí lidé a lidumilové, kteří nesnesou pohled na utrpení druhých.

Jsou velice obětaví a laskaví. Lidé kolem nich vědí, že se na ně mohou kdykoliv obrátit a spolehnout.

Citát:

Nikdy se neomlouvej za to, že jsi citlivý nebo dáváš průchod svým emocím. Je to známka toho, že máš velké srdce, a nebojíš se ho ukázat ostatním. Projevení emocí je znamením síly.
Brigitte Nicole

Pokračování na další straně

3. Místo – Vodnář
Mají velké sociální cítění a jsou to lidumilové. Velice špatně snáší nespravedlnost. Jejich nitro je křehké a jemné, nemají rádi konflikty, takže pokud je možnost, vyhýbají se jim. Kdyby bylo na nich, ze světa by vymazali jakékoliv utrpení či nespravedlnost.

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články