Jak přitahujete muže na základě vašeho data narození? Budete se divit, jak toto sedí!

888
Sdílejte

O tom, že naši osobnost ovlivňuje to, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili, se jistě každý z nás alespoň jednou už přesvědčil. Nicméně to není to jediné, za co naše znamení může. Dokáže totiž ovlivnit i to, jakého muže k sobě my ženy přitahujeme.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Žena narozená v Beranu k sobě přitahuje muže stejných povahových rysů – a to tedy ambiciózní, cílevědomých ale i pěkně tvrdohlavých.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Žena Býk k sobě potřebuje muže, který ji dokáže opravdu upřímně rozesmát, a proto se často kolem ní motají podivíni, kteří jsou přece jen něčím výjimeční.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tyto ženy nerady něco plánují, a proto k sobě potřebují muže, který je stejný volnomyšlenkář jako právě ony.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Žena Rak k sobě přitahuje žárlivých mužů, kteří jsou příliš vybíraví a nejsou přístupní změnám.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Levice mívají často co do činění s velmi inteligentními a sečtělým muži, kteří se však drží zpátky v projevování toho, co cítí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny patří mezi ženy, které po svém boku často mají muže, který před nimi nemá v úmyslu cokoli tajit a většinou je to partner, který stojí po boku ženy za každé situace.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

I tyto ženy k sobě přitahují nadprůměrně inteligentní muže, kteří s Váhami rádi a dlouho debatují na nejrůznější témata.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Žena narozená ve znamení Štír k sobě připoutává nezávislých mužů, kteří ji nebudou v ničem omezovat a totéž očekávají i od své partnerky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tyto ženy k sobě přitahují svůj úplný opak. Jste energická žena, která po svém boku ve většině případů má tichého, avšak pozorného muže, který vaši pozitivní energie doslova miluje.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Muži, kteří se zamilují do ženy narozené ve znamení Kozoroha jsou cílevědomí, avšak v některých případech až příliš. Často chtějí být těmi nejlepšími a to nejen co se týče kariéry, ale i v osobním životě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Žena Vodnář přitahuje muže s osobitou povahou, který si vždy stojí za svým názorem. Nemá však problém s vámi o něm diskutovat a plánovat společnou budoucnost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby a romantika je spojení, které k sobě dokonale sedí. Tento muž, kromě toho, že je to rozený romantik, je schopen udělat vše, co vám na očích vidí a to jen proto, abyste byla šťastná.

Kam dál?

HÁDANKA, která prověří vaše IQ: Najdete na ní tohle? Prý to dokážou jen ti inteligentnější

Podívejte se, co o vás říká vaše čínské znamení zvěrokruhu !

V kolik hodin jste se narodili? S tím je velice úzce spojený váš osud !

Znamení Býk – Proč je to ideální kandidát na partnera?

Den vašeho narození předurčí, jak bude vypadat celý váš život. Je až neuvěřitelné, jak toto sedí!

Další články