Žena dala manželovi k večeři spálený toast – Přečtěte si, co jí na to řekl…

3939
Sdílejte

Následující příběh, který se šíří online jako osobní zkušenost, nemusí být pravdivý.Ale poselství, které předává, nemůže nikdo zpochybnit.

„Když jsem byl malý, pamatuji si, jak moc ráda vařila moje máma pro mě a mého tátu.

Vzpomínám si na jeden konkrétní večer, když se moje matka vrátila domů z dlouhého dne v práci a při večeři položila před mého tátu talíř, na kterém byl krajíc chleba s marmeládou a extrémně spálený toast.

Očekával jsem, že můj táta pronese poznámku o spáleném toastu. Ale vzal to do rukou a při jídle se mě zeptal, jaký mám den ve škole.

Nepamatuji si, co jsem mu ten večer řekl, ale pamatuji si, že jsem slyšel, jak se máma omlouvala tátovi za spálený toast. Na co však nikdy nezapomenu, byla jeho odpověď:

“Zlato, mám moc rád toasty, když jsou spálené.”

Později v noci jsem šla dát tátovi pusu na dobrou noc a zeptala se ho, jestli má spálený toast tak rád. Objal mě v náručí a řekl:

“Vaše máma měla dnes v práci opravdu těžký den a byla opravdu unavená.” A kromě toho, spálený toast nikdy nikomu neublížil. Ale tvrdá slova mnohé zhořkla.”

Víte, život je plný nedokonalých věcí a nedokonalých lidí. Nejsem v ničem nejlepší a na narozeniny a výročí zapomínám jako každý jiný.

To, co jsem se za ta léta naučil, je přijímat chyby druhých a oslavovat jejich rozdíly.

Je to jeden z nejdůležitějších klíčů k vytvoření zdravého, rostoucího a dlouhodobého vztahu. Život je příliš krátký na to, abychom se probouzeli s lítostí.

Milujte lidi, kteří se k vám chovají správně, a prokažte milosrdenství těm, kteří se k vám nechovají. UŽÍVEJTE SI svůj život. Má datum spotřeby.”

Sdílejte tento článek se svými přáteli. Pomozte šířit velmi krásnou zprávu!

Kam dál?

Šofér slyšel v autobuse zoufalý křik: O pomoc prosila matka 1,5letého chlapce! To, co se stalo poté, je ponaučením pro ostatní

Matka chtěla na zahradě osvěžit synka, skončilo to katastrofou: Dávejte si pozor, může se to stát i vám!

Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

Další tragédie v Malé Fatře: O život přišel turista!

Influencerka pobouřila lidi: To vážně TÍMTO natírá své dítě?

Další články