Hanychová přivítala nového člena domácnosti ! Podařilo se to tak, jak plánovala !

502
Sdílejte

Měsíc zůstává do porodu třetího dítěte Agáty Hanychové (37), uběhne velmi rychle, a tak už i ona začala s přípravami na tento krásný moment. 

Podle slov její matky Veroniky Žilkové (61) si potomka s její dcerou mediální magnát Jaromír Soukup (54) velmi přál a své nadšení potvrzuje i tím, že bude u porodu, což tak v případě jeho dvou dětí z prvního manželství nebylo. Zdá se, že pro Agátu je ochoten udělat snad všechno, co jí vidí na očích. A zřejmě se postaral i o to, aby nemusela makat v domácnosti.

‚Ve stále větší míře si v kruzích české smetánky podle vzoru ze zahraničí s oblibou najímají na pomoc v domácnosti skromné, pracovité a úslužné Filipínky. Tato představa se zalíbila i Agátě. ” Ano, chci mít Filipínku, protože budu mít přece jen tři děti, takže bych chtěla, aby mi pomohla s domácností. Jaromír je také zaneprázdněný, takže ji potřebuji. Myslím si, že chůva není zločin,” vyjádřila se Hanychová k jejímu . plánem už koncem ledna na Instagramu.

Od myšlenky k činům nebývá u této známé influencerky nikdy daleko, a tak se Filipínka už i stala členkou její domácnosti. Jak psali na portálu životvčesku, musí si Agáta na to, jaké změny se kvůli tomu dějí v jejím obydlí, teprve zvykat. “Například přijdu ráno do kuchyně a mám tam snídani. Na to si budu muset zvyknout. Ale co považuji za skvělé, je to, že ona mluví jen anglicky, takže se děti rozhodně procvičí. Začala u nás dříve, abychom se sžili, a nejvíc s tím mám zatím problém já,“ svěřila se o nové situaci v rodině.

Jako velmi zaneprázdněná žena dopřála chůvičku i jejím dvěma starším dětem, Kryšpínovi (11) ze vztahu s bývalým hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitem (38) a Mii (4) s bývalého manželství s Jakubem Prachařem (39), ale měla to tehdy nastaveno trochu jinak. ” Já jsem chůvičku měla vždy, jinak bych to s prací nezvládala. Měla jsem dokonce chůvu, která za mnou byla už v porodnici a učila mě kojit. Bez pomoci by to nešlo, a na tatínky se nikdy moc spolehnout nedalo. Nikdy ale nebyla chůva na full time. Teď mám nově Filipínku, která s námi už pár týdnů bydlí. A je to zvláštní,” přiznala se partnerka mediálního magnáta, který nedávno jasně naznačil, že se stane jeho manželkou.

Je více než jisté, že i o Jaromírovu domácnost se stará pomocnice v domácnosti, pro něj tedy byla tato představa naprosto přirozená. Agáta si časem jistě vznikne, není pochyb, že taková pomoc přináší do života ženy obrovskou úlevu.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články