Šokující zpráva! Hvězdný herec si vyslechl od lékařů krutý verdikt!

320
Sdílejte

Nemoci se nevyhýbají ani známým tvářím, což je na jedné straně spravedlivé, na druhé straně to zarmoutí obvykle obrovské množství lidí. Hvězda filmu Jurský park Sam Neill (75) prozradil, že se léčí po diagnostikování rakoviny krve ve třetím stadiu.

Novozélandský herec se o svém boji s nemocí rozepsal ve svých nových memoárech, které se začnou prodávat příští týden. Podle deníku The guardian Sam v první kapitole knihy píše na margo svých hrdinských rolí: ” Jde o to, že jsem podvodník. Pravděpodobně totiž umírám.”

Sam nevyprávěl cosi víc o knize s názvem Did I Ever Tell You This?, tedy Řekl jsem vám to někdy? a řekl, že memoáry začal psát loni během léčby. Hvězda, která hraje doktora Alana Granta ve filmové sérii Jurský park, to dělala, aby se “zaměstnala”, a nakonec vznikla celá kniha.

Sam řekl, že prvním znakem, že něco není v pořádku, byly oteklé žlázy, které se u něj objevily během propagace filmu Jurský svět nadvláda v březnu 2022. Později mu diagnostikovali angioimunoblastický T-buněčný lymfom a léčil se chemoterapií. 

Když ta začala selhávat a díky pokroku v medicíně Sam dostal nový chemoterapeutický lék a nyní bude dostávat měsíční dávku do konce života. Herec, který se poprvé představil v roli doktora Granta v roce 1993, je v současnosti díky nové léčbě v podstatě bez rakoviny.

Přestože Sam vyrůstal na Novém Zélandu, narodil se v Severním Irsku, ale v dětství se přestěhovali na opačný konec planety. Spolu s rolemi ve filmech Jurský park, Jurský park III a Nadvláda Jurského světa se Sam těší obrovskému úspěchu ve filmové a televizní kariéře, která trvá už pět desetiletí. Mezi jeho další role patří filmy od The Piano po The Zookeeper nebo Peaky Blinders.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články