Soukup v tom má jasno ! Žádná Hanychová, ale Agáta SOUKUPOVÁ !

508
Sdílejte

Od prvních zpráv o vztahu influencerky Agáty Hanychové (37) a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54) uběhlo pouze devět měsíců, ale AGáta je už v osmém měsíci těhotenství – miminko se má narodit již koncem dubna právě na Agatině narozeniny. 

Mezitím začali spolu vysílat a zakrátko i ukončili show Agáta Jaromíra Soukupa, strávili spolu Silvestra a Nový rok v Alpách, objevovali se spolu na několika společenských akcích, ale až donedávna nepadla žádná jasná zmínka o dalším kroku v jejich vztahu.

Na to, zda se Agáta Hanychová stane manželkou majitele soukromé televize Jaromíra Soukupa, dostává tato známá influencerka často otázky. Po tom, co loni v září oznámila, že je těhotná. Tehdy během jejího streamu na Instagramu na přímou otázku o manželství odpověděla:  “Tak doufejme. To ale není na mně. Jsou věci, které ženy nemohou rozhodnout samy.” Z okolí páru ale pronikaly informace, že Agáta s Jaromírem sňatek spolu chystají. “Budou se brát! Mají se tak rádi, že se chtějí vzít,”  prozradil jeden zdroj z jejich blízkosti. 

Ani Soukup se tomu nebránil, je odhodlán být i při narození jejich dcerky, jak řekl Super.cz  : ”  Při porodu budu určitě. A místo mého pořadu se bude muset dát film. Diváci to přežijí. V tu chvíli, kdy bude Agáta rodit , bude v televizi film, určitě.”  Hanychová následně poznamenala, že  “Rozárka bude Soukupová” , což znamená, že každé z jejích tří dětí bude mít jiné příjmení. Ale hned nato přišlo Jaromírovo zásadní vyjádření:  “A Agáta bude také Soukupová.”  Přitom se s úsměvem podíval směrem k ní a ona mu úsměv na znak souhlasu opětovala. Zajímavé je, že ještě v září jejich svatbu i dcerku předpověděla jistá známá věštkyně, v minulosti tvrdila i to, že se dá Agáta dohromady se starším mužem ze showbyznysu.  

Agáta byla kdysi pořádná dračice, po boku Jaromíra však zženštěla ​​a mnozí tvrdí, že jí to sluší víc:

K dvojici tehdy poznamenala:  “Beru tento vztah jako požehnání pro oba. Já tu vidím holčičku, páru ji velmi přeji. Paní Agátě velmi přeji a pevně věřím, že do roka bude i paní Soukupovou… Paní Hanychová se dočká své vysněné rodiny , její životní hodnoty a postoje se mírně změní. Vedle pana Soukupa úplně rozkvetla a je z ní velká dáma, to jí velmi přeji, působí něžněji a objevuje v sobě svou vnitřní bohyni.” Vypadá, že se její věštba splní do puntíku. Soukup, který nebyl při porodu jeh dvou starších dětí, se těší i na tento moment, i když přiznal svou nervozitu kvůli jeho obavám o obě jeho lásky. Snad už oba našli svůj přístav jistoty.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články