Žilkové dcera Kordula a o jejím prvním příteli z milionářské rodiny! Slzy a zlomené srdce!

536
Sdílejte

Z nenápadné brejlaté dívky je půvabná slečna. Kordula Stropnická (17), nejmladší dcera Veroniky Žilkové, vyrostla skutečně do krásy. Zpočátku jí s vizáží pomáhala starší sestra Agáta Hanychová (37), teď už to zvládne hravě i sama.

 Loni debutovala na červeném koberci na filmovém festivalu ve Varech s odvážně průsvitnými šaty a způsobila přímo šílenství. Zakrátko ji už bylo vidět s mladým fešákem po boku.

‚Ještě donedávna byla Kordula Stropnická tak trochu v ústraní ve známé a mimořádně často přetřásané rodině, kde se pozornost upírá pravidelně zejména na její mámu Veroniku Žilkovou a zejména na starší sestru Agátu Hanychovou. Ona se věnovala raději svému koníčku – opravdovému koni, přičemž s ním i závodí. Zdálo by se, že koně jsou hlavní vášnou této teenagerky, ale přece jen evidentně zůstalo v jejím srdci místo i na “skutečnou” lásku.

V říjnu se objevila poprvé na zápasnickém galavečeře Clash of the Stars v doprovodu mladého muže a zjevně se měli k sobě, přestože je zprvu její sestra Agáta rozdělila, když si sedla vedle Korduly. Od té doby se ale ukázala s mladým mužem jménem Damian už víckrát. Fešný mladík je z bohaté rodiny a rád to i předvádí. Nosí samé značkové věci a jezdí se v drahých autech. Jak to seklo zamilovaným na Clashi si můžete prohlédnout zde :

Nejnověji se Kordula a Damian ukázali na galavečeři Clash of the Stars. ” Ano, jsme pořád spolu. Už to drží dost dlouho. Je to moje první láska,” přiznala Kordula v rozhovoru pro Super.cz . “Byl to dost dlouhý proces. Známe se tři roky. Začalo to dětinsky s pláčem, hádkami, zlomeným srdcem. Před pololetím jsme to dali dohromady a je to hezké,” svěřila se se zkušeností mnoha puberťáků s jejich prvními láskami .

Na galavečeře sledovala s Damianem souboje známých influencerů. “Baví mě to, zdá se mi to vtipné. Hodně těch lidí znám a sleduji je,” vyjádřila se Kordula, která sama sociálním sítím moc nefandí a přispívá jen minimálně, ale možná se to změní. Její sestra Agáta je jednou z nejznámějších českých influencerek, a tak se nabízí myšlenka, zda ji přece jen neinspiruje. „Influencerský svět mě baví, ale nevím, jestli bych to docela chtěla dělat. Profil mám ale otevřený, nabíhali mi sledující po skandálních článcích, tak jsem toho využila,“ přiznala nadějná hvězda sociálních sítí .

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články