Konec idylky Vémolových?! Karlos koupil obrovský pozemek, o Lele tam není ani zmínka!

440
Sdílejte

Vypadá, že to zápasník MMA Karlos Vémola (37) myslí s novým domem vážně. Už loni na jaře avizoval, že jeho Vémoland je už pro něj a rodinu, nemluvě o jeho zvířatech, příliš malý.

 Na podzim, po jeho aféře s údajnou milenkou, pornoherečkou Rikou Fane, začal o domě mluvit opět. Snad všichni to brali jako dar na usmířenou pro manželku Lelu (33). Jak se ukázalo, už loni v únoru koupil rozsáhlé pozemky v obci na Mladoboleslavsku, a tak je to s jejich novým bydlením už dost horké téma. Má to však nejeden háček.

‚Kdoví, jak je na tom Karlos Vémola s penězi, když ho jeho bývalý kamarád Patrik Pejcha veřejně zesměšňuje, že má všechno na dluh. “Znám  ho šest let. Je to chudák. Je dlužný za jeden barák v Anglii, kam dnes ani nemůže jezdit z důvodu, že tam má nějaké daňové podvody. Je dlužný za slavný Vémoland, za auta, za všechno. Nepamatuji si ho s penězi ,”  kopl si do zápasnické legendy spolumajitel nové zápasnické organizace a vyzývá “Terminátora” na souboj, přičemž mu za to nabízí dva miliony korun. Vémola to ignoruje a popírá jeho řeči o dluzích. 

Snad to nebude až tak špatné, když prý už loni v únoru Karlos uzavřel kupní smlouvu na pole a ornou půdu v ​​jisté obci v okolí Mladé Boleslavi, píše portál Expres . Celková částka za pozemek se vyšplhala až na 3 miliony 428 tisíc korun. Kdoví, co si myslet o tom, že jeho manželka Lela je z tohoto vlastnictví vyloučena, jak je uvedeno v kupní smlouvě. O to méně důvěryhodné se zdá být jejich neustálé cukrování na sociální síti, když si Vémola zjevně nechává zadní vrátka.

Když prohřměla jeho loňská aféra s údajnou milenkou, svěřil se na Instagramu, že s Lelou hledají nové hnízdečko pro rodinu. “Už díváme a vybíráme, co by se nám líbilo. V ybíráme něco pořádně velkého pro nás, děti a zvířata. Naštěstí dělají vedle typových domů i individuálně. No, není to v současnosti jednoduché začít stavět. Tady se mi líbí, že vám jednotlivé díly domů přivezou na pozemek, do pár dní je složí dohromady a dům je na světě. Navíc toto bydlení směrem k přírodě se mi začíná fakt víc a víc líbit,” vyjádřil tehdy svou spokojenost s nabídkou.

 Pozemek, který má už všechny potřebné přípojky, jen je třeba jej z orné půdy přehodnotit na stavební pozemek, si tedy už pořídil a na dům si může vydělat zápasy nyní v dubnu a květnu. Otázka je, zda pak jako celek bude nemovitost psána už i na Lelu. Jinak to bude pro tuto silikonovou krásku opravdu nepříliš pozitivní signál.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články