Vondráčková po 20 letech manželství pořádně překvapila! Toto o vztahu s Michalem přiznala!

5545
Sdílejte

Legendární česká zpěvačka Helena Vondráčková (75) má v těchto dnech důvod k oslavě. Přežít dvacet let ve spokojeném manželském svazku je opravdu v případě tak moc vytížené zpěvačky skvělé. 

Na začátku jejího vztahu s kontroverzním právníkem Martinem Michalem (63) mu přitom mnozí nevěřili, s bratrem dokonce přestali komunikovat. Teď už může Helenka zcela jasně konstatovat, jestli měli pravdu.

O Heleně Vondráčkové lze bez umělých lichotek říci docela upřímně, že vypadá opravdu až neuvěřitelně skvěle. Proto ani dvanáctiletý rozdíl s mladším partnerem Martinem Michalem řešit není třeba. Oba se shodnou snad ve všech směrech a pro oblíbenou a uznávanou umělkyni je skvělé, že ji v její kariéře podporuje po všech stránkách. A tak mohla po 20 letech bilancovat a dá se říci, že svými slovy přímo překvapila. “Jsem moc ráda, že navzdory prognózám jsme pořád spolu a máme se rádi. Velmi se milujeme. Můj manžel je mým bodyguardem a ochráncem,” vyznala se Helena až dojímavě z lásky k Michalovi

 proto měla důvod oslavit dvacáté výročí ode dne, kdy si 22. února řekli na Karlštejně své osudové ano. Za svědky jim byli Zuzana Baudyšová, manželka bývalého ministra obrany a Petr Salava, šéf fotbalového klubu Amfora. Chyběl však její bratr s rodinou, který měl vážné výhrady vůči jejímu nastávajícímu a dosud se proto se sestrou vůbec nekontaktuje, ba se navzájem vláčí po soudech. Helena je ale s Martinem nadmíru spokojena.

Na oslavu jejich výročí chtěla vypadat co nejlépe. ” Právě se připravuji, sedím u kadeřníka s alobalem na hlavě. Na večer se hodím do malého gala,” řekla zpěvačka o přípravách na oslavy kulatého výročí. Helena Vondráčková nikdy nepodceňuje svou vizáž, za léta jejího vystupování jako koncertní umělkyně ví, jak je důležité dobře vypadat. A jistě chce být hezká i pro svého milovaného manžela. Jako pár spolu působí vždy elegantně, a tak to bylo jistě i na výroční oslavě manželství.

Výročí oslavili v romantickém hotelu v kruhu nejbližších. “Doufám také, že to s manželem spolu ještě nějakou dobu vydržíme. Ne, že bychom spolu měli nějaké problémy, spíše myslím z hlediska zdraví,” podělila se stále zamilovaná zpěvačka o své naděje i obavy . Helena měla před časem problémy se srdcem, ale snad je už všechno v pořádku, nepochybně i díky péči jejího pozorného manžela.

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články