Velký horoskop ZDRAVÍ na PROSINEC: Čekají vás DOKONALÉ SVÁTKY, ale na tohle si dejte pozor !

2257
Sdílejte

Co vás čeká v oblasti vztahů, zdraví a práce? Prosinec je hektický měsíc ve všech směrech . Planety si daly zajímavé rande. Spln měsíce přinese nevšední rozhovory, Jupiter vstupuje do nového období a retrográdní Merkur nám všem na konci roku poplete hlavu.

Spln měsíce ve znamení Blíženců nastane 7. prosince. Bude to příležitost setkat se s nejcennějšími lidmi, jaké ve svém okolí znáte, ať už jsou to přátelé, nebo lidé, kteří vás milují a inspirují. Postavení planet našeptává, že to budou rozhovory, které nejvíce potřebujete.

Planeta štěstí a expanze Jupiter vstupuje 20. prosince do nového 12letého cyklu. Na konci měsíce nám bude přivolávat hojnost za podmínky, že sladíme své jednání s tím, co opravdu chceme. Čili ve znamení „odvážným štěstí přeje!“

Poslední dny v roce si kvůli retrográdnímu Merkuru v Kozorohu je třeba sednout a skutečně zauvažovat, co v dalším roce hodláte udělat či vytvořit.

Váhy

Váhy mohou v prosinci pocítit napětí v manželském svazku. S partnerem se můžete více hádat a k nedorozuměním může dojít i mezi sourozenci. Nedostatek financí může způsobit napětí. Buďte opatrní, na co budete utrácet své úspory. Na uzdě byste měli držet i své emoce. V práci můžete být povýšeni, možná vám také zvednou plat.

V prosinci vás bude trápit vyčerpání a problémy s nervovým systémem. Všímejte si příznaků a poraďte se s lékařem. Vaše strava by měla obsahovat více zelené zeleniny.

Svátky by měly probíhat v klidné atmosféře. Exotická jídla či alkohol vedou ke zhoršení pohody. Pokud nechtějí kilogramy navíc zmizet, musíte věřit ve výsledek a dodat si pozitivní přístup. Stres z práce a problémy ve vztahu mohou narušit váš spánek. Musíte se o sebe začít starat, jinak to pocítíte na zdraví. Klíčové zásady jsou správný příjem tekutiny, udržování zdravé stravy a pravidelné cvičení.

Pokračování na další straně

Štír

Štíři si v prosinci s partnery udrží harmonické pouto, porozumění a jednotu. Problém se může vyskytnout s rodinou partnera. Finanční sféra by se mohla tento měsíc zlepšit. V práci může dojít k neshodám s kolegy. Budete muset vynaložit větší úsilí, abyste s nimi vyšli. Může přijít nová pracovní nabídka či projekt. Zvažte své možnosti a schopnosti. V komunikaci si dávejte pozor na to, co řeknete.

V prosinci budou mít Štíři optimistickou náladu. Vánoční shon a zajímavá setkání budou působit vzrušující, ale budou unavující. Zkuste relaxační techniky. Lidé ve středním věku mohou pociťovat vlny nespavosti a poruchy trávení. Zdravou vyváženou stravou předejdete žaludečním problémům. Třeba si vytvořit návyk na zdravé stravování. Se spánkem pomůže meditace.

Pozor je třeba dát na alergické reakce, které mohou způsobit kožní problémy. Dbejte na potraviny, které konzumujete. Obtěžovat vás může také nachlazení a kašel, případně infekce hrdla. Snažte se udržet rovnováhu v příjmu bílkovin, vitamínů a minerálů.

Ryby

V prosinci ryby čekají nová přátelství a mohou od nich čekat i finanční pomoc. Co se týká peněz, je třeba poslouchat členy vlastní rodiny. Manželé si užijí více intimity, podnikání může zaznamenat zisk. Ti, co jsou nezadaní, mohou potkat svou životní lásku. Mezi členy rodiny ale může dojít k nějakému nedorozumění. Ekonomicky si můžete přilepšit, možná si pořídíte i nové auto. Netradiční výlety mohou způsobit velké výdaje. Možná minete více než jste původně chtěli. Změnu zaměstnání, či jiná zásadní rozhodnutí v práci, je třeba si dobře promyslet. Můžete o robotu také přijít.

Začátek měsíce může přinést zdravotní komplikace, nastavte si přísný stravovací plán s pravidelným příjmem bílkovin a vlákniny. Cvičení a meditace také pomůže. Během svátků pozor na alkohol. Objevit se mohou infekce močových cest nebo problémy s ledvinami. Zvyšte příjem tekutin, pomohou i bylinky. Špatný zdravotní stav se může objevit u starších obyvatel domácnosti.

Pokud vás trápí bolesti, léčbu neodkládejte, nechte se vyšetřit. Pokud se cítíte zdraví, termální pobyt během svátků vám přilepší, restart do nového roku je na místě. V prosinci budete dobře naladěni, zvýší se u vás potřeba nových zážitků a je třeba k tomu využít každé příležitosti. I krátký výlet přinese velké dojmy.

Pokračování na další straně

Střelec

Střelci, je to váš měsíc, ve kterém můžete být radostní a optimističtí. Prosinec bude pro vás především o komunikaci ve vašich vztazích, zejména o těch romantických a intimních. Možná budete muset být upřímný v tom, co dáváte a co očekáváte a možná se také pohádáte. Na jiné myšlenky přijdete během zimní procházky. Prosincem vám však začíná období hravosti a zábavy. Může to být pro vás motivující. Na konci roku je důležité se zamyslet nad organizací vlastního života, od svých financí až po útulnost vašeho obydlí.

Zdravotní stav střelců bude bez vážnějších problémů. Třeba ale připravit játra na svátky. Pomůže zelený čaj a grapefruitová šťáva. Kvůli lhostejnému přístupu k vlastnímu zdraví, se ale mohou objevit chronická onemocnění. Zranitelná je kostra, problémy mohou hlásit kyčle. Plavání jako prevence je na místě. Vaše zdraví bude tento měsíc výborné, což vám pomůže i v jiných důležitých oblastech života.

Baran

Zadaní Berani zažijí doma více intimity, vaše vitalita je na vrcholu. Haprovat ale mohou vztahy se sourozenci, může dojít k hádkám. Investice se vyplatí, můžete přijít k zisku. Výdaje nastanou, když se rozhodnete pro výlet za zábavou do vzdálenějších míst. V práci se vám bude dařit, může přijít i povýšení či jiné výhody.

Beranov v bude v prosinci trápit jen migréna či nespavost. Zkuste do svého jídelníčku zařadit více zeleniny a ovoce, zlepšíte si imunitu a předejdete nepříjemným chorobám. Větší zdravotní riziko však Beranům v prosinci nehrozí, poradíte si se všemi drobnými obtížemi. Pro dostatek energie do dalšího roku si můžete pomoci zvýšeným příjmem vitamínů.

Fyzickou a duševní pohodu můžete zvýšit pravidelným pohybem na čerstvém vzduchu a meditací. Své aktivity si naplánujte, abyste se vyhnuli napětí. Zrelaxujte, koncem měsíce vám začne šťastné období a budete mít zcela jasný přehled o tom, jakou cestou se dále vypravíte.

Pokračování na další straně

Kozoroh

V prosinci by měli Kozorohové začít správně komunikovat se svým okolím o svých nápadech a touze po poznání. Abyste dosáhli svého cíle, musíte tak učinit promyšleným způsobem. Důležitá rozhodnutí a podpisy dokumentů nechte na datum po 21. prosinci, kdy Slunce vstoupí do vašeho znamení. Vaše aura se bude nést ve znamení štěstěny.

V prosinci začíná rok rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem, odpočinkem a motivací. Na konci roku je třeba se zastavit a zamyslet se nad vlastními pravdami a definováním své identity. Je zde příležitost začít nový rok s jasným záměrem, kým chcete být.

Zdravotně na tom budete výborně. Ani práce na Silvestra vás neotráví, ale potěší. K udržení zdraví a pěkné linie postačí konzumovat správně vyváženou stravu. Předejdete tak i možným chorobám. Nepřehlížejte malé zdravotní selhání, mohou se vyvinout ve velký problém. Kontaktujte raději svého doktora. Kontrolujte si také úroveň stresu, abyste se udrželi v psychické kondici. Vaše touhy a vášně budou koncem roku pravděpodobně kolísat.

Vodnář

Prosinec Vodnářů bude o komunikaci. Buď s vašimi dětmi, nebo jen s vaším vnitřním já – dítětem. Otevřete své srdce dalšímu vývoji. Je čas na kreativitu, ale postačí také malování antistresových omalovánek. Začíná vám rok hravé zvědavosti. Budete se cítit vášnivější a zapáleni pro nové nápady a projekty. Ty budou přicházet jako z jasného nebe. Největší rozmach pocítíte, když budete poslouchat svoji intuici. Na konci roku byste měli zpomalit a zamyslet se nad starým rokem, co končí a co začíná. Budete se cítit jako odpojení, ale toto období je třeba využít k odpočinku.

V prosinci vás mohou potrápit zažívací potíže a úzkost. Pracovat budete pod obrovským stresem, což ovlivní vaše stravovací návyky. Doplňte vitamíny a minerály a snažte se být vyrovnaní a klidní. Vhodná je meditace.

Na samoléčbu rovnou zapomeňte, raději vyhledejte lékařskou pomoc, pokud to bude nutné. Nestavte se povýšeně k vlastním slabostem. Vaše stresové stravování může vyvolat problémy v podobě refluxu. Vodnáři, kontrolujte své chutě k jídlu. Jezte podle plánu bez zbytečných výkyvů v podobě škodlivých chuťovek.

Dávejte si pozor na peněženku. Někdo by vás mohl pokusit donutit utratit víc, než jste původně chtěli. Zcela zkuste přežít bez většího dramatu.

Pokračování na další straně

Rak

Raci se v prosinci obrátí do svého nitra. Zadaní se budou těšit harmonickému vztahu, milostné vztahy půjdou hladce. Raci budou mít dobré vztahy s každým kolem. Zdraví starších raků může vyvolat obavy. Rakům se podaří naplnit peněženku a uhlídají si i výdaje. Nadřízení vám dokonce mohou zvýšit plat a dát nové pracovní povinnosti. Při myšlence o změně zaměstnání musíte dobře zvážit klady i zápory.

Zdraví raků vyžaduje pozornost. Objevit se mohou žaludeční či střevní problémy. Třeba vsadit na zdravé jídlo a přijímat více tekutin. V prosinci se zvýší pravděpodobnost nachlazení. Třeba se obléci vhodně podle počasí a odhalit kouzlo inhalace éterických olejů. Pro Raky je nejlepším způsobem relaxace a odbourání stresu návštěva krásných míst.

V prosinci budou Raci toužit po změně. I krátký výlet přinese nezapomenutelné emoce a dojmy. Nedostatek energie volá po odpočinku. Vyčerpanost nejvíce pocítíte při úplňku 7. prosince. Kariéra se rozjede ve druhé polovině měsíce, poslední dny roku využijte na retrospektivu, co se vám během roku podařilo a co ne. Soustřeďovat se budete také na jeden či dva vztahy. Mohou být romantické nebo pracovní. Na úplném konci roku je vhodné uvažovat nad transformací svých vztahů.

Býk

Býky čeká v prosinci nová obchodní příležitost během zahraniční cesty. A stejně tak i nečekané výdaje. Studenti budou mít ve studiu dobré výsledky. Zadaní se budou těšit z harmonie a klidu ve vztahu. Nezadaní by se pro sňatek mohli rozhodnout právě teď. Správná investice může přinést zisky, ale půjčku od vás bude zřejmě potřebovat někdo blízký. Pokud máte dluhy, budete je umět splatit. V zaměstnání není vhodný čas žádat povýšení či zvýšení platu. Objeví se příležitost k práci v zahraničí.

Zdravotní problémy mohou mít senioři. Může přijít bolest v krku, podvrtnutí či svalové křeče. Znovu se mohou objevit i problémy se srdcem. Preventivní prohlídka vám neuškodí. Odstranit musíte ze života stresové faktory. Koncem roku vám ubudou síly, což se odrazí na snížení imunity. Pomoc hledejte v esenciálních olejích a aromaterapii. Vaši vitalitu rychle získáte zpátky.

Pozor si v prosinci musíte dávat na těžká jídla, přejídání se negativně ovlivňuje činnost jater. Uzeniny a fast food nahraďte zdravým jídlo a přidejte i kurkumu. Pravidelný pohyb vám neuškodí a relaxační techniky by vás mohly zbavit úzkosti. Výlet na konci roku vám pomůže zpracovat všechny změny, které vám rok 2022 přinesl. V novém roce vás čeká období duchovního probuzení.

Pokračování na další straně

Blíženci

Zamilovaní blíženci v prosinci možná konečně projeví lásku svým partnerům. Dobrý vztah budete mít s přáteli i příbuznými. Vaše úspory porostou a na pracovišti získáte dobré jméno. Blížencem přeje v intimním životě. Je možné, že získáte zpět peníze, které vám jiní dluží. Ale pozor na investice, nemusí se vyplatit. Eura budete potřebovat ke vzdělání svých dětí. Za dobré výkony v práci můžete být odměněni šéfem.

Velké pracovní zatížení vám může způsobit napětí a ovlivní vaše zdraví. Odnesou si to ramena nebo ruce. Pomůže fyzické cvičení pro kondici, pravidelná procházka a meditace na vzpružení ducha.

Nejvhodnější by bylo v prosinci podstoupit komplexní diagnostiku, abyste před vstupem do nového roku věděli, jak na tom zdravotně jste. Můžete tak včas identifikovat začínající onemocnění. Střelci by si měli také dát pozor na kulinářské speciality, může to zvýšit riziko vzniku alergických reakcí.

Lev

Lidé narození ve znamení lva mohou mít v prosinci výdaje navíc. Půjde ovšem o příjemné události jako svatba či porod. Někteří můžete vycestovat za prací do zahraničí. Zamilovaní si mohou vyměňovat dárky, ti zadaní pocítí větší jistotu ve vztahu. Finančně to u lvů v prosinci vypadá slibně, ti, co investovali, budou sklízet úrodu. Mohou však nastat výdaje s domácností, jako oprava domu či malování bytu. V práci budete zavaleni robotou a vaši blízcí to pocítí. Přijde také únava a napětí v rodině. Na pracovišti můžete mít problémy s nadřízenými, měli byste být opatrní ve verbální komunikaci. Načase by bylo jemně se zamyslet nad správností svého jednání.

Co se týče zdraví, u lvů se mohou objevit střevní problémy či problémy s trávením. Uchránit vás může konzumace zdravých potravin. Pozor na stres. Měli byste také začít řešit stávající zdravotní problémy.

Jupiter vstupuje do znamení Berana a tím vám začíná pětiměsíční období, ve kterém budete přitahovat hojnost, ale jen pokud otevřete svou mysl prostřednictvím cestování, studia nebo duchovní práce. Nakonec je třeba se připravit na to, že na konci měsíce budete muset změnit některé své každodenní postupy a procesy.

Panna

Zadané panny mohou v prosinci pocítit harmonický soulad se svými partnery. V ekonomické sféře to vypadá slibně. V práci můžete získat nové přátele a díky nim dosáhnout zisku. V milostné sféře se mohou objevit mírná nedorozumění, ale manželstvím to nezatřese. V peněžní sféře to bude proudit, vaše výdaje však zůstanou pod kontrolou. Investice by mohly přinést zisk. Objevit by se mohly výdaje kolem příbytku. Práce přesčas by se vám mohla vyplatit, nezůstane nadřízenými nepovšimnuta. Pracovní atmosféra bude příznivá.

Zdraví Pannám v prosinci nepřeje, je třeba se chopit střídmosti. Mohou se objevit onemocnění ledvin. Zvyšte příjem tekutin. Starším osobám v rodině je třeba začít věnovat zvýšenou pozornost. Nervový systém máte velmi zranitelný, hrozí jeho přetížení. Pokud chcete prožít svátky ve zdraví, je nutno doplnit vitamíny.

Přestože udržujete svou linii v kondici díky zdravé stravě a pohybu, v prosinci ji můžete přivést k ideálu. Nejlépe k tomu poslouží jóga. Důležité je také udržovat správnou rovnováhu mezi svým fyzickým zdravím a prací. Objeví se i dny, kdy budete cítit vyčerpanost. Na konci měsíce se vaše životní tempo zpomalí a budete se připravovat na příchod nového roku.

 

 

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články