Krampol skončí pod mostem?! Nyní je v nemocnici, ale jeho slova jsou drsná !

2617
Sdílejte

Navzdory vysokému věku a ne zcela ideálnímu zdravotnímu stavu musí prý herec Jiří Krampol (84) stále pracovat, aby si vydělal na živobytí.

Nyní musel být hospitalizován v nemocnici kvůli průduškám, se kterými má problém už od dětství a před rokem měl opravdu namále, když jeho život visel jen na vlásku. Je to ale nezmar a krátce po vyzdravení začal účinkovat po celém Česku. A přestože už skutečně není mladík, podobně jako Felix Slováček, i Jirka je stále velkým milovníkem žen. I to ho však stojí jisté peníze, a důchod by mu prý na život i se všemi radostmi nestačil.

‚Jiří Krampol je velmi společenský typ, a tak nedokáže být dlouho sám zavřený ani v bytě, natož v nemocnici. I nyní se už vidí spíše na zápase svého oblíbence, zápasníka MMA Karlose Vémoly, který by se měl konat koncem měsíce. Jirka je přitom aktuálně v nemocnici, přestože tvrdí, že pouze z preventivních důvodů, ale pár dní ležel i na JIS. Ale vzhledem k silnému zánětu, který “Terminátora” Vémolu donutil také k hospitalizaci, není jisté, zda se zápas vůbec uskuteční. Herecká legenda si postěžovala, že při výdajích a nízkém důchodu si musí zajišťovat nějaký příjem navíc. “Mám důchod jen 25 000 korun,” upřesnil rozhořčeně jeho výši pro eXtra.cz . V eurech je to zhruba tisíc, přičemž mnozí u nás dostávají jen třetinu z této částky.

Článek pokračuje na další straně

I v Česku je pro srovnání průměrný důchod 18 919 korun, což je v přepočtu necelých 800 eur. V Praze jsou ale na život a bydlení vysoké náklady. ” Nechci si stěžovat, ale je fakt, že kdybych neměl jako umělec stále přivydělání, tak můžu jít rovnou s krabicí pod most. Důchod spolkne nájemné, takže co si vydělám navíc při vystupování, to mám jen za provoz, ” požaloval se herec.

Je sice pravda, že by mohl jít bydlet na okraj Prahy, kde by to bylo levnější, ale v centru je zvyklý žít už desítky let, má tam lékaře, kontakty, práci, přátele, prostě vše, co potřebuje k životu. O stravu a úklid bytu se mu stará jeho ochotný soused. “Naštěstí mi vaří zdravotní bratr Honza, skvělý člověk, který se o mě stará, a také o to, abych měl doma čisto a pořádek. Sem tam jdu s nějakou dámou na večeři, ale ty toho moc nesnědí. A nepiji ani nekouřím , takže se to dá snést, “ vidí se docela skromně Krampol.

Článek pokračuje na další straně

‚Občas si ale rád zajede i na dovolenou, letos byl v Tunisu, ale prý si to už nemusí zopakovat. Nelíbilo se mu dlouhé odbavování na letišti a nechutnalo mu tam ani pivo, káva či víno. Jeho představu o pohodě splňuje dokonale Morava, kde má příbuzné a známé. Proto ho vždy potěšilo, když dostal pracovní nabídku z těch končin. “Mám celkově dost příjemných kšeftů,” pochvaluje si. Právě pro zdravotní problémy ale bere nabídky už jen po Praze a okolí. Snad ještě pár let dokáže takhle fungovat a bída mu hrozit nebude.

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články