Jaká jste princezna podle horoskopu? Pracovitá Popelka a nebo krásná jako Zlatovláska ?

2023
Sdílejte

Rak – princezna Blanka z pohádky kouzelný měšec
Princezna Blanka i Raci mají skvěle vyvinutou intuici, kterou se umí řídit. Nejednou se jim poslech vnitřního hlasu vyplatil – Blanka si díky tomu vzala prince převlečeného za špinavého kominíka. Co víc si přát? Princovi se výběrem nevěsty ani nedivíme, protože ženy ve znamení Raka jsou nesmírně svůdné a působí opravdu žensky. Raci se neostýchají pomoci člověku v nouzi a rádi si vyslechnou cizí trápení.

Lev – Pyšná princezna Krasomila
Žádné jiné znamení neumí být tak vznešené jako právě Lev. Princezna Krasomila je toho jasným důkazem, neboť je nejznámější královskou dceruškou své doby. Lev potřebuje vedle sebe brzdu, která dokáže zkrotit silnou povahu šelmy. Pokud se to někomu podaří, bude se jednat o velmi přátelské a mírumilovné znamení. Lvici nechybí ženskost, charisma ale i vyrovnanost a odhodlanost.

Panna – Lada Princezna se zlatou hvězdou
Silná a něžná zároveň je princezna ve znamení Panny. Lada stojí sice nohama pevně na zemi, ale někdy se neubrání nevinnému snění, které může způsobit i válku mezi královstvími. Všechny věci si normálně dvakrát rozmyslí, než se pustí do rezolutních rozhodnutí. Panny milují pořádek a svůj systém, pokud je nemají, nejsou ve své kůži – pak vypadají jako nešťastné tiché myšky.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Toto jsou vaše kladné i záporné vlastnosti. Horoskop vám vše prozradí

Pozor na svůdné ALFA samce! Mužům narozeným v těchto 3 znameních nedokáže odolat ani 1 žena

VELKÝ HOROSKOP na červenec: KDO bude mít tak silný sexepíl, že poblázní všechny muže kolem?

Nejojedinělejší znamení zvěrokruhu: Narodilo se v něm nejméně lidí na světě, podívejte se, jestli jste mezi nimi

Jak velkým lhářem jste podle svého znamení zvěrokruhu a jak vás odhalí ?

Další články