Zalituje, o co přišel? Monika Bagárová se po rozchodu odhodlala ke změně !

2914
Sdílejte

Složitějším obdobím momentálně prochází Monika Bagárová.Před pár týdny oznámila rozchod s partnerem Makhmudem Muradovem. Krásná zpěvačka však nepropadá smutku a kromě dcerky Rumie se aktuálně začala věnovat i zcela nové činnosti.

Během vánočních svátků překvapila Monika Bagárová fanoušky smutnou zprávou o rozchodu se zápasníkem Makhmudem Muradovem. Jak přiznala, rozbití snu o fungující rodině ji výrazně zasáhlo, přičemž vůči otci své dcerky necítí hněv ani nenávist, právě naopak.

,,Je to věc, která bolí, a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc než láska a rodina. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, abych se dala dohromady, a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se naplno věnovat sobě a mé Rumince, která je smyslem mého života,“ řekla porotkyně pěvecké show Superstar těsně po rozchodu.

Článek pokračuje na další straně

Po pár dnech však přišel zvrat a Monika se postupně vrací do online světa, a to ve velkém stylu. Na Instagramu zveřejnila video, kde se oddává tréninku a formování své postavy, přičemž její společnost dělá také dcerka Ruminka. Hudebnice tak zřejmě vybíjí nahromaděnou energii, než ještě před rokem v show Jana Krause přiznala, že zdravý životní styl jí nic neříká.

,,Já jsem nikdy neměla to takové: Tak, a teď budu na sobě pracovat v rámci své postavy, v rámci nějakého zdravého životního stylu ,“ uvedla otevřeně s tím, že ráda a hodně konzumuje jídlo. Jak se však zdá, karta se momentálně obrátila a hvězda pódii maká na své postavě do plavek is nejmladší členkou rodiny s úsměvem na rtech.

 

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články