Tento obrázek koluje po celém internetu. Jeho síla je neomezená. Přej si přání a za 2-3 dny se splní

3098
Sdílejte

Tady je několik základních pravidel, jak splnit vaše přání. Jsou tak jednoduché a efektivní, že je překvapivé, že ne všichni lidé ještě dostali to, co chtějí. Co je tedy třeba udělat, aby se přání splnilo?

Touha by měla být zapsána. A to musí být provedeno správně, jsou to nepřesné formulace, které jsou hlavním důvodem, proč nedostaneme vůbec to, co bychom chtěli (je to škoda, že?). “Chci nový kožich” – dobré přání? Možná. Ale tady je to vyjádřeno kategoricky špatně. “Mám nový kožich”, “Mám nový kožich” – a to je jediný způsob! A také – kdy to chcete? Je nepravděpodobné, že by vám nový kožich za 20 let vyhovoval, že? Uveďte tedy termín. Stačí být kreativní. Každý samozřejmě chce, aby se jeho milovaná touha splnila za jeden den. A ještě lépe – za jednu noc, abyste vůbec nečekali, prostě jděte spát a ráno si na stříbrném podnose vezměte vše, co jste vymysleli. Bylo by však lepší opustit vesmírný manévrovací prostor, například objednat si „splněný sen“ za měsíc nebo dokonce dříve.

„Od zítřka na mě můj šéf nenajde chybu“ – jak se vám líbí toto znění? Data jsou uvedena, je to psáno, jako když říkáte fait accompli, co se děje? Zde je právě tato částice „ne“! Vesmír to bude ignorovat – a dostanete to, co jste rozhodně nechtěli: ještě více sbírání nitů. Takže píšeme všechno pozitivním způsobem: nemusíte „onemocnět“, potřebujete „být zdraví“ atd.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Proroctví Nostradama : Za propuknutím infekce bude stát mnoho lidstva. Vymkne se to kontrole !

Tato znamení zvěrokruhu jsou po celý život chráněna vyššími silami. Andělé je milují

Těchto 6 znamení zvěrokruhu bude mít v příštích 5 letech štěstí. Jste mezi nimi ?

Ženy v těchto pěti znameních zvěrokruhu dokáží nejvíce pobláznit muže !

Deset předpovědí známé věštkyně na rok 2021. Alarmující je zejména číslo tři !

Další články