5 příznaků začínající cukrovky, o kterých častokrát neví ani lékař

3388
Sdílejte

4 Svědění

eczema skin on neck

Diabetes narušuje krevní oběh, což může vést k suché pokožce a svědění. Pokud využíváte hydratační krémy a ty vám nemohou pomoci od svědění, je dobré se o tom zmínit svému lékaři. Budete tak moci zkontrolovat hladinu cukru v krvi.

Toto jsou jen čtyři z neobvyklých způsobů, jak vás může vaše tělo upozorňovat na to, že není něco v pořádku. Důležité je věnovat těmto příznakům pozornost a zkontrolovat si pro jistotu hladinu cukru v krvi.

Ačkoliv symptomy diabetu nemusí mít za následek okamžitou diagnózu a ihned cukrovku, ukazuje se, že je dobré změnit životní styl a kontrolovat konzumaci cukru a hladiny cukru v krvi.

5 Špatně hojící rány

Pomalé hojení ran může být příznaků několika onemocnění, mezi jinými však i cukrovky. Pozor si dejte najmou pokud jste ve vyšším věku a užíváte léky na ředění krve.

Kam dál?

Rakovina plic má zvláštní příznaky: I bolest ramene a kloubů je jedním z nich – často si ji proto zaměňujeme s jiný onemocněními

Recept na vynikající domácí lipový sirup jako od babičky

Psychická příčina nemocí: Podívejte se jak jsou jednotlivé emoce propojeny s konkrétním orgánem a jaké nemoci vám způsobují

7 jednoduchých způsobů, jak odstranit kožní výrůstky bez nutnosti návštěvy lékaře

Dejte vařit květy šeříku do obyčejného mléka a nikdy nezapomeňte na tento recept, který mě naučila moje babička !

Další články