Prášek mocnější než soda bikarbona: Zbavuje bolesti do 2 minut a léčí celé tělo !

1387
Sdílejte

Naštěstí v poslední době se stále více zlepšuje povědomí lidí o jeho nezastupitelné roli při péči o zdraví.

Přesto až 80% lidí má stále nedostatek hořčíku v těle, což vyvolává vážné obavy. Hořčík je v těle zastoupen v relativně velkém množství. Vědci odhadují, že je to až 25 gramů na dospělého člověka, přičemž polovina z tohoto množství se nachází v kostech a jen 1% je v krvi.

Tento minerál je třeba neustále doplňovat, protože na něm závisí více než 300 biochemických tělesných reakcí.

Úloha hořčíku v těle
metabolismus vápníku, křemíku, vitaminu D a vitaminu K
aktivace svalů a nervů
výroba energie
detoxikace
trávení bílkovin, sacharidů a tuků
stavební prvek při tvorbě a syntéze RNA a DNA
Bohužel, velké množství lidí na celém světě ani netuší, že trpí nedostatkem hořčíku. Jeho nízká hladina v těle se může projevovat zdravotními problémy, jako jsou úzkost, zapomnětlivost či svalové křeče. Jeho pravidelný příjem nejen odstraňuje uvedené zdravotní problémy, ale pomáhá s množstvím dalších onemocnění.

Pokračování na další straně

Kam dál?

POZOR ! Nový příznak koronaviru, který se projeví ve vašich ústech ! Poznáte ho takto…

Zázračný elixír pouze ze 3 ingrediencí, který dělá hotové zázraky : Toto je tajný lidový recept, který udržuje krevní tlak 120/80, moje 87 letá babička to používá celý život !

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Další články