Prášek mocnější než soda bikarbona: Zbavuje bolesti do 2 minut a léčí celé tělo !

1383
Sdílejte

Hlavní příčinou nedostatku hořčíku v naší stravě je to, že “moderní” zemědělské metody přispěly k jeho nadměrnému odčerpání z půdy. Pak se samozřejmě nenachází ani v plodinách, které na takové půdě vypěstujeme.

Problém dále ještě více zhoršuje časté používání umělých hnojiv, pesticidů a herbicidů. Jednou z možností je užívání doplňků stravy s obsahem hořčíku. Lidé často užívají hořčík, ale neužívají správný druh nebo ne v dostatečném množství.

Studie prokázaly, že formy hořčíku jako jsou aspartát, citráty, laktáty nebo chloridy se vstřebávají mnohem lépe než oxidy nebo sulfáty.

Rovněž je vhodné, aby doplňky obsahovaly kromě hořčíku i vápník, vitamín D a vitamín K2, protože tyto látky se navzájem doplňují a metabolismus jedné není možný bez přítomnosti ostatních.

Dalším dobrým způsobem jsou lázně s přidáním epsomské soli (síran hořečnatý), během kterých se hořčík vstřebává do těla přes pokožku.

Dnes si povíme o dalším účinném způsobu pomocí soli chloridu hořečnatého (MgCl2) a jak si z ní vyrobit lék.

Pokračování na další straně

Kam dál?

Tato zázračná rostlinka je hotovým pokladem ! Pokud ji máte doma, určitě si ji namnožte, toto jsou její blahodárné účinky….

Zázračný nápoj : Stačí jen kefír a červená řepa: ztratíte 5 kilogramů za 7 dní ! Nevěřila jsem, dokud jsem to nezkusila a opravdu to funguje

Tyto varovné signály těla, vás upozorní měsíc předem před příchodem infarktu. Můžou vám zachránit život a zabránit ochrnutí

Chcete usnout během 2 minut ? Trik, který používají v Americké armádě. Naučíte se jej i vy

Zpozorněte ! Co se stane s vaším tělem, když sníte banán s tmavými skvrnami ?

Další články