Druhá polovina roku přinese NEUVĚŘITELNĚ pozitivní změnu i vašemu znamení zvěrokruhu, čeká na nás od června !

7211
Sdílejte
Střelec (23. 11.-21. 12.)
Střelci rádi pozorují své okolí a učí se poznávat vlastní nitro prostřednictvím okolního dění. V nadcházejícím období budete mít spoustu příležitostí ke sledování různých událostí, které vám pomohou se orientovat především ve vlastním nitru.
Kozoroh (22. 12.-20. 1.)
Jako perfekcionisti se nikdy nejste schopni sami se sebou a svými výkony či úspěchy spokojit. V novém období ovšem získáte schopnost docenit své kvality a výsledky své práce. Proto vás také čeká velmi dobrý půlrok, během nějž se vám podaří splnit řadu cílů, o nichž jste si mysleli, že jsou nedosažitelné.
Vodnář (21. 1.-20. 2.)
Přestože často vzbuzujete dojem, že se striktně držíte svých zásad a názorů, budete nyní schopni k lidem přistupovat mnohem otevřeněji a vřeleji. Další polovina roku navíc přinese příležitost klíčovou pro váš úspěch, díky které budete moci projevit své intelektuální schopnosti a talent.
Ryby (21. 2.-20.3.)
Lidé narození ve znamení Ryb jsou věčnými snílky. V dalším půlroce se ovšem budete dostávat do situací, kdy se bude zdát, že se všechny vaše sny mohou vyplnit. Budete mít spoustu energie a osud bude hrát do vašich karet – chyťte tedy štěstí za pačesy a vydejte se vstříc splnění všech vašich snů.

Kam dál?

6 párů znamení zvěrokruhu, které spolu nemohou žít. Patříte k nim ?

Svět se točí jen kolem nich. 4 arogantní znamení zvěrokruhu

Jaká jste princezna podle horoskopu? Pracovitá Popelka a nebo krásná jako Zlatovláska ?

Mezi kterými znameními zvěrokruhu bude dokonalá komtabilita a budou se milovat celý život ? Známe odpověď

Předpovědi Nostradamuse pro rok 2022 jsou samé hrůzy: Zdá se, že některé prognózy se již naplňují

Další články