Slováček už nevidí východisko: Skončím v nemocnici a tam asi umřu !

12028
Sdílejte

Těžké časy se již od roku 2020 podepisují stále negativnějším způsobem na životě lidí každé sociální vrstvy, možná s výjimkou té zcela nejvyšší.

Nejdříve museli být všichni zavřeni doma, což nesli špatně zejména drobní podnikatelé a umělci, neboť přicházeli o výdělky, nyní je zase energetická krize a zavírají se podniky. Inflace láme rekordy. To nejhorší je však zřejmě teprve před námi. Uvědomuje si to i známý hudebník Felix Slováček (79), který si na všechno otevřeně postěžoval.

Kam dál?

Miroslav Moravec potkal těžký osud. Na stáří čelil exekuci i rakovině plic, zemřít chtěl sám

Zpěvačka Heidi Janků otevřeně promluvila o svých požadavcích na muže: „Hlavně ať voní, smraďochy neberu“

Šéfkuchař Kašpárek prožil chvíle hrůzy. Manželku operovali s mozkovou příhodou, našel ji částečně ochrnutou

Jana Nagyová se zastala Dády Patrasové a poslala Slováčkovi vzkaz: Já mít takového muže, tak se rozvádím!

Agáta Hanychová oslavila Valentýna netradičním způsobem. Plácla se přes kapsu a svému Mirkovi nadělila luxusní káru za miliony

Další články