Leoš Mareš ví jak vydělávat.Přiznal, že za jednu spolupráci na sociálních sítích bere statisíce

342
Sdílejte

Sociální sítě se staly pro několik známé osobnosti novým místem pro výdělky snů. Moderátor Leoš Mareš si za jeden příspěvek neváhá zeptat pěkný balík peněz.

Marešovi se podařilo na Instagramu nasbírat už více než milion sledovatelů. S takovou základnou se proto nebojí zeptat za spolupráci tak vysokou sumu, jakou někteří lidé nevydělají ani za celý rok. Ze svých příjmů si pak může velmi snadno užívat pohádkového života, který mu někteří fanoušci závidí.

Za 400 tisíc korun si u mě můžete objednat kampaň na Instagramu, která obsahuje dvě stories, dvě sady videí a dva příspěvky na feedu. Pokud je to věc, když se shodneme spolu na způsobu prezentace, tak jako bych si to představoval já, vám se to bude líbit a nebudu s tím mít problém, s tou službou nebo produktem, pak se pak zrealizuje,“ prozradil v rozhovoru s moderátorkou Světlanou Witowskou.

Výdělky ze sociálních sítí přitom tvoří jen zlomek jeho příjmů. Když se Marešovi podaří udělat do roka několik takových spoluprací, na bankovním účtu mu přibude pohádková sumička, o které většina lidí ani nesní.

Český moderátor nemá přes tak vysoký honorář vůbec nouzi o nové spolupráce. \”No upřímně řečeno, těch nabídek je tolik, že ta cena je i schválně takto nastavena, aby nabídky filtrovala,\” pochlubil se v rozhovoru pro ČT24. Z hlediska svého postavení se tak dostává do výhodné pozice, kdy si může vybírat jen ty nejlukrativnější nabídky takových produktů, které ho opravdu zajímají.

Na skvělé výdělky si nepřijde jen Leoš Mareš, ale také jeho manželka Monika. Ta si podle informací Extra.cz vyptá za podobné spolupráce poloviční sumu. Firmy dokonce v případě zájmu mohou oslovit najednou oba manžely, ale v tom případě si za to připlatí mnohem více peněz. Prominentní párek tedy jistě nemá nouzi o skvělé výdělky.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články