Putinovi úředníci zahánějí stres alkoholem: Každý den začíná lahví, tvrdí zdroj! Šéfovi se to nelíbí

1227
Sdílejte

Podle nejnovějších zpráv vystresovaní zaměstnanci Kremlu, spolu s prominentními politiky, gubernátory a členy ruské elity, od začátku války na Ukrajině sahají po láhvi mnohem častěji než kdy předtím.

Podle nezávislého zpravodajského ruskojazyčného webu Verstka, který se odvolává na rozhovory s více zdroji z ruských politických a obchodních kruhů, alkoholismus se mezi spolupracovníky Vladimira Putina rozmáhá stále více. „Řekněme to takto: V minulosti ne každý v prezidentově administrativě začínal den sklenicí vodky,“ řekl zdroj. Tvrdí, že zná mnoho lidí z Putinovy ​​administrativy, kteří sklenici vyměnili za láhev.

Někteří z nejvyšších představitelů dokonce komunikují pouze ve stavu alespoň lehké opilosti. Web uvádí, bývalý prezident Dmitrij Medveděv, který je v současnosti místopředsedou Rady bezpečnosti, často píše své příspěvky, v nichž vyhrožuje Západu jaderným zničením, výrazně podgurážený alkoholem. Tvrdí také, že Medveděv pálil načerno alkohol na svém panství u města Plyos na řece Volze a nabízel jej jako dárek členům vlády i zahraničním návštěvám.

Kam dál?

Šárka Krausová prozradila hlavní důvod odchodu ze seriálu Ulice

Anetě Krejčíkové nestačí ani 150 tisíc měsíčně: Postěžovala si, že je finanční analfabet a snila o milionech

Prezident Pavel vyzývá, aby Čeští vojáci byli nasazeni na Ukrajině

Odporné zneuctění památky Aničky Slováčkové. Falešná kamarádka se chtěla na její smrti přiživit

Marie Růžičková se stala obětí útoku. K rvačce nedošlo jen proto, že neměla kalhotky

Další články