Nejsmutnější příběh! Rakovina jí vzala manžela a dvě ze tří dětí – po jejich smrti dostala rakovinu i ona

1134
Sdílejte

Kvůli rakovině přišla téměř o celou rodinu. Zůstala jí jediná dcera a nyní bojuje sama o svůj život.

Němka Stefanie Ewald a její manžel Sebastian žili šťastný život. Když se narodilo jejich třetí dítě, život rodiny byl úplný. Potom se však všechno začalo zamotávat.

Stefanie sdílí svůj život na Instagramu a tam získáte brutální pohled na to, jaké to je žít v rodině, kde čtyři z pěti členů rodiny mají rakovinu a tři už zemřeli.

Jako první byli nemocí postiženi dcera Neele (6) a syn Jonas (10). Oběm diagnostikovali Li-Fraumeniho syndrom. Je to vzácná, vrozená tendence vyvinout několik typů rakoviny současně v raném věku. Jonas nakonec 29. prosince 2019 zemřel na nádor na mozku.

„Jonas Ewald  🕯pro tebe a všechny ostatní děti, které nás opustily příliš brzy – chybíš mi každým dnem o něco víc.  💙 ♥ ️ Nikdy na tebe nezapomeneme,“ napsala Stefanie na Instagram.

Neele měla také agresivní nádor na stehně a podstoupila chemoterapii. Stefanie přežila s rodinou Vánoce, aby zapomněli na spoustu bolesti.

„Nekonečně vděčná za ten malý, krátký, ale tak vzácný dech, který mi připadá téměř jako každodenní život a normálnost mezi všemi katastrofami – mezi zdobením vánočního stromku, pečením koláčků, domácími úkoly, stavěním sněhuláka,“ píše .

Kam dál?

Žena (31) tvrdí, že si pravidelně povídá s mrtvými: Na TOTO místo jdou lidé poté, co zemřou

Můj syn má Alzheimerovu chorobu v dětství: Jsou chvíle, kdy mě ani nepoznává…

Přišel o celé své jmění: 100 000 eur půjčil sousedům a přepsal na ně i svůj dům

Dva návštěvníci ZOO házeli po zvířatech kameny: Rozzlobilo je, že nic nedělali

Stádo hladových ovcí spáslo ve skleníku přes 270 kilogramů konopí pěstovaného pro léčebné použití. Skákali výše než kozy, uvedl majitel

Další články