Velká ztráta pro kapelu Elán: Zemřel jejich milovaný kolega a přítel!

599
Sdílejte

Ze slovenského hudebního světa dorazila mimořádně smutná zpráva. Ve věku 65 let nás navždy opustil talentovaný hudebník.

 Dlouhá léta spolupracoval s legendární skupinou Elán, která se na něj mohla vždy obrátit. Právě členové oblíbené kapely oznámili ztrátu kolegy a přítele na sociální síti.

V pátek (17. března) zemřel známý zvukař, technik a podnikatel Ján Červenka. Podle dostupných informací bylo jeho úmrtí náhlé. Tělo 65letého hudebníka měl najít v posteli jeho syn, který se domníval, že jen spí. Netušil, že pravda je mnohem krutější, než si umí představit.

Červenka spolupracoval s kapelami Metalinda či Gioia. Pracoval na albech Roba Kazíka, Marcely Lajferové, Laca Lučeniča a mnoha dalších hudebnících. Obecně byl považován hlavně za dvorního zvukového mistra legendární kapely Elán. V roce 2019 měl na starosti jejich album s názvem Nejvyšší čas.

Smrt hudebníka členy kapely hluboce zasáhla. Jožo Ráž vyjádřil lítost nad jeho náhlým skonem. ,,Jano Červenka byl můj parťák v nahrávacím studiu a strašně hodně jsme spolu spolupracovali.

 Jeho odchod velmi těžko nesu,“ zanechal Jano Baláž odkaz na sociální síti. Vaše Patejdl ho označil za spolupracovníka, kamaráda a parťáka. Jeho ztrátu také bere velmi obtížně. ,,Hudební skupina ELÁN vyjadřuje upřímnou soustrast celé rodině, v myšlenkách jsme s vámi,“ uvedli hudebníci na sociální síti.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články