Hladovějící sibiřský husky pojídal kameny, aby přežil. Konečně dostane to, co si přeje…

346
Sdílejte

Jedním z hrozných zážitků je pocit, kdy vám kručí v břiše hladem, ale nemáte co dát do pusy.

Přijdou chvíle, kdy nám stačí jen krajíc chleba nebo cokoliv, co nám může utišit hlad. Zatímco však lidé mohou v těžké situaci hledat pomoc u jiných lidí nebo sociálních organizací, jiné druhy si musí vystačit s životem samy. V případě sibiřského huskyho zvaného Willow byl odhodlaný přežít, i kdyby to znamenalo, že musel žvýkat a polykat kameny a půdu.

Zvířata
Hladovějící sibiřský husky pojídání tyčinek a kamenů k přežití konečně dostane to, co si přeje
od Carolyn Mullet13/03/2023
Jedním z hrozných zážitků je pocit, kdy vám kručí v břiše hladem, ale nemáte co dát do pusy. Přijdou chvíle, kdy nám stačí jen krajíc chleba nebo cokoliv, co nám může utišit hlad. Zatímco však lidé mohou v těžké situaci hledat pomoc u jiných lidí nebo sociálních organizací, jiné druhy si musí vystačit s životem samy. V případě sibiřského huskyho zvaného Willow byl odhodlaný přežít, i kdyby to znamenalo, že musel žvýkat a polykat kameny a půdu.

Ubohé štěně tam sedělo jako přikované, jako by nemělo sílu nic dělat ani nikomu odpovídat. Milí muži si uvědomili, jak je pes hubený, a nabídli jí svůj sendvič v metru. Poté naložili Willow do auta a přivezli ji do Maple Ridge Society for the Prevention of Animal Cruelty ( BC SPCA ). Po prohlídce byli všichni překvapeni, když věděli, že chudák husky jedl kameny a tyčinky, aby si naplnil prázdné břicho.

 “Když poprvé vešla, nemohla si lehnout kvůli bolestem břicha způsobeným kameny a půdou v jejím trávicím traktu,” řekla Eileen Dreverová, vedoucí pro ochranu zvířat BC SPCA. “V jejím žaludku nebyly žádné zbytky jídla, takže si myslíme, že jedla štěrk, aby zůstala naživu.”
Eilleen opravdu věřila, že kdyby muži neprošli kolem a nezastavili se, aby Willow pomohli, do dne by zemřela. Vážila pouze 33 liber (nebo 15 kg), méně než 20 ibs (9 kg) ve srovnání s hmotností zdravého 2letého huskyho.

Její zdravotní hodnocení bylo pouze 1 z 9 na stupnici kondice těla psů. Poté, co zjistili, že Willowin starý majitel byl ve svých 20 letech vysokoškolským studentem, mají nyní žalobci Crown Council na starosti tento případ a rozhodnou o trestu pro muže. Pokud jde o Willow, byla přijata do pěstounské rodiny a měla šanci se uzdravit a znovu vzkvétat.

“Naprosto ráda chodí do vody – je těžké ji udržet venku!” napsal BC SPCA. “Miluje chodit k řece, kde se snaží jít si zaplavat, bez ohledu na to, jak studená je voda.”

Zdálo se, že Willow miluje vodu natolik, že si šla zaplavat, kdykoli měla příležitost. “Její pěstounka ji musí přemlouvat pamlsky, aby moc nezmokla a nenastydla.”

Willow trvalo měsíc a půl, než přibrala 20,5 lb (nebo 9,3 kg). Ráda trávila čas se svou pěstounskou rodinou a ráda vyrážela na procházky nebo projížďky autem.

Sladký husky měl konečně 16. března věčný domov. “Měli jsme to štěstí, že jsme našli rodinu, která má zkušenosti s tímto plemenem, a oni jsou tak šťastní, že mohou zařadit Willow jako nového chlupatého člena rodiny,” řekla Faydra Nichols, asistentka vedoucí pobočky Maple Ridge SPCA.

Je srdcervoucí vidět Willowin stav, když byla nalezena na kraji ulice, a jak se snažila přežít. Naštěstí potkala ty správné lidi a skončila s milující rodinou, kterou si zasloužila. Doufejme, že toto krásné štěně bude mít v novém domově spoustu šťastných let!

Dejte nám prosím vědět své myšlenky v komentáři níže a sdílejte tento příběh se svými přáteli a rodinou! Klepnutím na tlačítko odběru získáte nejnovější aktualizace o fascinujících novinkách z našeho webu!

 

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články