Obrovská tragédie! Slavný krasavec spáchal sebevraždu!

476
Sdílejte

Byl slavný, úspěšný a bohatý, ale uvnitř se musel velmi trápit. Nakonec se rozhodl pro ten nejhorší krok, kterým byla sebevražda. 

Přivolaní záchranáři mu už nedokázali pomoci. Rodina, přátelé i kolegové jsou v šoku, protože měl působit uvolněně a optimisticky.

Jméno amerického modelu Jeffa Thomase v našich končinách nebylo známo, ale jeho tvář jste určitě zahlédli v časopise či na sociální síti. Šlo totiž o úspěšného modelu, který měl lukrativní nabídky z celého světa, setkával se se slavnými celebritami a nejednou se pochlubil luxusním bytem na Miami.

Na první pohled se mohlo zdát, že má všechno, co si drtivá většina lidí může přát. Opak byl však pravdou. Tělo 35letého krasavce našli pod okny budovy bez známek života. Vyšetřování prokázalo, že mladý muž vyskočil z okna bytu v 57. patře. Kolemjdoucí zavolali policii i záchranáře, ale lékař mohl už jen konstatovat smrt.

K sebevraždě Jeffa se vyjádřil také módní návrhář Chris Haigh, se kterým pravidelně spolupracoval. ,,Nikdy nevíme, čím lidé skutečně procházejí. Připomíná mi to, abych se zeptal lidí, jak se cítí, i když se navenek zdají být šťastní. RIP, Jeff,“ napsal k poslednímu záběru, který zveřejnil na sociální síti.

 

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články