TOTO Hanychová ještě nezažila! Soukup ji odsunul na druhou kolej, už o ni není zájem!

4679
Sdílejte

Poté, co se nedávno majitel televize a zároveň její moderátor Jaromír Soukup (54) ukázal spolu s partnerkou Agátou Hanychovou (37) na plese, přišli ruku v ruce i na galavečer Clash of the Stars.

 Zdá se, že jinak rebelstvím proslulá influencerka, pomalu mění i oblečením image na konzervativnější partnerku společensky významného muže. On naopak, jako bys chtěl pár let ubrat, měl na sobě koženou bundu a bílé tričko. Člověk by až neřekl, že je mezi nimi 16letý rozdíl.

Pokud Jaromír Soukup má jako bývalý aktivní boxer blízko ik jiným zápasnickým stylům, Agáta Hanychová tyto aktuálně populární zábavky až tak neprožívá. Spolu s ním ale přece jen už podruhé během pěti měsíců přišla na galavečer Clash of the Stars, kde se v soubojích střetávají známí influenceři, youtubeři a jiné veřejnosti známé postavy či zápasníci. Svou přítomností vzbudili pozornost, ale za hvězdu byl jednoznačně zejména Soukup, který tam byl pozván jako speciální host a vystoupil i na pódium, aby poskytl i krátký rozhovor.

Soukup byl zjevně dobře naladěn a příjemně překvapil přímo nevídanou vlídností.  “Líbí se mi to. Jsem tady podruhé, má to dobrou atmosféru. Zlepšuje se to, i sportovně. Některé zápasy jsou už docela dobré. Kluci se už připravují, mají trenéry, udělalo to obrovský pokrok,” vyjádřil  pro Super.cz spokojenost s návštěvou večeře a připustil v budoucnosti i jeho souboj: ” Ale v klasickém boxu. Já se už nic jiného nebudu učit. MMA určitě ne. Box nebo kickbox možná ano.”  Během rozhovoru vzpomněl i jméno případného soupeře a pořádně tím překvapil, vybral si jeho kamaráda “Terminátora” Karlose Vémoly, ale tento zápas je jen málo pravděpodobný.

Agáta se během večer cítila být u jejího partnera právem tak trochu na vedlejší koleji. “Miluji box, ale tohle není úplně ono. Tady se plískají různí pakové mezi sebou. Já jsem tady hlavně kvůli Kryšpínovi, ten to miluje. Ten se chodí fotit s influencery a ti se zase chtějí fotit s Jaromírem. Nastala vtipná situace. mnou se nechodí fotit nikdo,“ zhodnotila skutečně nevídanou situaci, kdy obvykle je to právě ona, o koho je velký zájem. Jaromír ale na margo fanoušků skromně kontroval, že neví  “zda si ze mě nedělají spíše legraci”. Jak už to ve světě sociálních sítí bývá, uvidí se to až později v podobě případných hejtů na sociálních sítích. Na druhé straně má Soukup opravdu mnohé fanoušky a není až tak překvapením, že na takové akci, jako je Clash of the Stars, svou celebritní influencerku zastínil. Možná to Agátě udělalo i radost, nebýt chvíli na roztrhání.

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články