Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

4866
Sdílejte

Po rozchodu se zápasníkem Makhmudem Muradovem přál Monice Bagárové lásku snad každý. Její dokonalý vztah však má vážné trhliny.

Monika Bagárová (28) je po nevydařeném vztahu se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (32) opět zamilovaná. Dokonalé to ovšem není. Přiznala, že i tento vztah s fešným a bohatým Leem má jisté trhliny.

Zatímco atraktivní zpěvačka Monika Bagárová bydlí s dcerkou u Brna, její nový partner Loe pracuje v Karlových Varech. Aktuálně se z nich kvůli práci nemůže přestěhovat. Pár zdolává velké nástrahy a praktikuje vztah na dálku.

“Na tu vzdálenost se vidíme poměrně často, třeba dvakrát týdně. Někdy se vidíme jednou týdně na pár dní. Záleží na tom, jak nám to práce dovolí. Snažíme se být spolu, co nejvíce. Jsme dva rozumní lidé, proto se nejdeme zbláznit, neboť oba máme své povinnosti,” přiznala Bagárová v podcastu Bez názvu.

Situaci jí navíc komplikuje i malá dcerka Rumia, která má svůj režim. “Kdybych neměla dítě, tak se sbalím a jdu. Přestože i na otočku jak to kvůli nám dělá Leo, jen aby nám dal pusu. S malou si to ale nemůžu dovolit,“ vysvětlila zpěvačka.

Už v minulosti přiznala, že by měla ráda ještě alespoň dvě děti. Pokud by se stal jejím životním partnerem právě Leo, tak v budoucnu rozhodně budou muset řešit otázku společného bydlení.

 

Kam dál?

Felix Slováček v Thajsku o všechno přišel: Půjčit si musel i oblečení

Poslední rozloučení s Danielem Heribanem (†43):Statečnou VDOVU dojal potlesk, přišla i bývalá manželka!

Lukašenko se setkal s Putinem a pak se to stalo: Náhlá hospitalizace v nemocnici, vůdce údajně umírá

Pomsta za syna ? Gregorová ponížila Kuchařovou tak, že….

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Další články