HÁDANKA, která prověří vaše IQ: Najdete na ní tohle? Prý to dokážou jen ti inteligentnější

3596
Sdílejte

Otestujte své kognitivní schopnosti pomocí pestrobarevného hlavolamu od Curtsey z vydavatelství Jagran Josh. V časovém limitu 21 vteřin ho prý dokáží vyřešit pouze lidé s vysokým IQ. Zkusíte to?

Pokud si pravidelně tříbíte mozek řešením hlavolamů, podle odborníků to zlepšuje vaši schopnost učit se, řešit problémy a dokážete si i více zapamatovat. Jedná se zároveň o skvělý způsob, jak koncentrovat svou mysl. Kognitivní schopnosti si můžete aktuálně ověřit na barevném hlavolamu, který je plný pestrobarevných písmen Y. Má 13 řádků a 31 sloupců. V barevné hádance zřejmě vidíte v různých odstínech pouze toto písmeno, ale jedno z nich je přece jenom jiné. Soustřeďte se na hledání a nepochybně ho uvidíte.

Podle webové stránky Jagran Josh dokážou tuto hádanku do 21 vteřin vyřešit pouze lidé s vysokým IQ. Pokud jste ho ještě nenašli, napovíme vám, že hledaným písmenem je X. Pokud s tím máte problémy, odpověď uveřejňujeme níže. 

*

Kam dál?

Velký horoskop na ČERVEN: Kdo si vydělá peníze navíc a koho čeká překvapení v lásce?

10 dívčích jmen, kterým je souzeno v tomto roce štěstí! Podívejte se slečny a dámy zda to nejste právě vy!

Světoznámá astroložka odhaluje 5 znamení, které čekají během roku dramatické změny

Komu budou hvězdy v následujících dvanácti měsících nejvíc přát? Tady jsou tři nejšťastnější znamení

Tibetský horoskop: Zjistěte, co jste si do vašeho života přinesli z minulosti! Stačí zvolit rok, ve kterém jste se narodili…

Další články