Závěť Presleyové je podvrh?! Priscilla zuří, TOTO je podle ní důkaz !

2153
Sdílejte

I když bývalou manželku rockenrolového krále Elvise Presleye (†42), Priscillu Presley (77) předčasná smrt její dcery Lisy Marie (†54) velmi zasáhla, trápí ji i dceřin závěť, ze kterého je zcela vyřazena.

Rozhodla se prostřednictvím právníků napadnout jeho platnost u soudu, neboť se domnívá, že je padělaný. O poslední verzi z roku 2016 prý nevěděla a nezamlouvá se jí na ní ani dceřin podpis. Kromě toho tam bylo její jméno uvedeno nesprávně a nebyla potvrzena notářem.

Z dosavadních informací není jasné, jakou hodnotu má majetek jediné dcery Elvise a Priscilly Presley, ale podle CBS News , naznačují různé soudní procesy v posledních letech, že finance Lisy Marie byly ve velkém nepořádku. V problematickém dodatku její závěti z roku 2016 se stanoví, že místo matky a jejího bývalého obchodního manažera Barryho Siegela budou v případě jejího skonu správci jejího majetku dcera Riley Keough (33) a syn Benjamin (†27), který však v roce 2020 spáchal sebevraždu , což Lisa velmi těžko nesla.

Podle právní námitky Priscilla Presley tvrdí, že dodatek jí nikdy nebyl doručen během života její dcery, jak to výslovně vyžaduje závěť. V dodatku má být také “nesprávně napsané jméno” a je na něm podpis Lisy Marie, který “se zdá být v rozporu s jejím obvyklým a obvyklým podpisem” , uvádí se v soudním podání. Právníci rovněž tvrdí, že dodatek nebyl potvrzen svědky ani notářem. “Na základě výše uvedeného by se měl údajný dodatek z roku 2016 považovat za neplatný a trust ve znění změn z roku 2010 je kontrolním a autoritativním dokumentem a jeho podmínky se řídí,” stojí v podání.

Lisa Marie zdědila v roce 1993 ve věku 25 let po legendárním otci majetek oceněný na 4,9 milionu dolarů, který později narostl až na 100 milionů. V roce 2005 prodala většinu obchodních podílů pozůstalosti společnosti Industrial Media, ale ponechala si kontrolu nad Gracelandem, které je muzeem Elvise. V žalobě z roku 2018 však tvrdila, že jí zbylo už jen 14 000 dolarů a obvinila Barryho Siegela z “bezohledné a nedbalé zprávy” majetku a tvrdila, že její finanční rezervy byly v důsledku toho promrhány. V podání se uvádí, že Siegel měl v úmyslu odstoupit, což by podle podmínek trustu z roku 2010 mělo umožnit Priscille a Riley Keough spravovat majetek Lisy Marie, která po sobě zanechala tři žijící děti. Kromě Riley měla se svým čtvrtým manželem Michaelem Lockwoodem 14leté dvojčata. Rozvedli se v roce 2021, ale až do jejího skonu se stále spořili o finance u rodinného soudu. Bohužel se zdá, že spory pokračují.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články