Smutné přiznání Patrasové! Slováček totálně selhal, když ho teď skutečně potřebovala !

2275
Sdílejte

Ve vztahu Dagmar Patrasové (66) a jejího manžela Felixe Slováčka (79) to je pořád jako na houpačce.

Chvíli se zdá, že se už konečně uklidnili a navzájem se umí podržet, jindy přijde, zejména ze strany Felixe, rána pod pás. Obvykle bývá pořádně záludná, jako nedávno, když tvrdil, že Dádě je třeba vzít svéprávnost. Ona pak reaguje pohrožením rozvodu. A tak dokola…

Pouze nedávno si přitom Dáda pochvalovala, že ji manžel opatruje, protože onemocněla. Po více týdnu od začátku nemoci na tom nebyla Dagmar Patrasová podle jejích slov stále dobře. ” Není mi lepší, je mi mnohem horší. Mám dutiny, všechno, úplně v háji. Antibiotika jsem zatím nedostala, užívám různé aspiriny, paranoly a paramexy,” postěžovala si na svou zoufalou situaci pro webovou stránku TN.cz. V takovém stavu musí stále ležet, a tak nemůže pořídit ani nákupy a navařit si.

Ještě na začátku nemoci si ale pochvalovala, že má u sebe pomoc. “Mám chřipku, ležím v posteli a mám horečku. Felix se o mě stará,” tvrdila Patrasová první dny. Kdo ví, možná se její manžel lekl, že může od ní nemoc chytit i on, neboť už to neplatí. Je pravda, že v jeho věku může být chřipka i fatální, ale nechat manželku bez pomoci je bezohledné.”Felix to nechytil. Nestará se o mě, ten se stará jen o sebe,” konstatovala Dáda před kameru před 40 lety:

Podobně otočila nedávno, když po Felixových slovech, že je třeba ji zbavit kvůli jejímu pití svéprávnosti. ” Nenechám se takto urážet, dehonestovat a ponižovat. Toto je pro mě poslední kapka. Mám nějakou důstojnost a tohle je za hranicí všeho!” rozzlobeně uvedla s tím, že se chce proto s Felixem rozvést. Po pár týdnech otočila. “Teď je to už opět v pohodě,” odpověděla pro ŽivotvČesku.cz na otázku, jak se jí daří. “Jsou to takové přeháňky a vlastně to není třeba komentovat v médiích. Někdy je to nahoře, někdy dole,” konstatovala s tím, že to připisuje i manželovu věku.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články