Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

2304
Sdílejte

Podle statistik vyhrát loterii minimálně jednou v životě je méně pravděpodobné než to, že vás zasáhne blesk. Přesto obrovské množství lidí podává tikety a doufá, že se na nich usměje štěstí. Existují však způsoby, jak můžete zvýšit své šanci na výhru.

Rozhodně neexistuje nikdo, komu by překáželo, kdyby mu z ničeho nic slušelo na účtu pár milionů eur. Herní expert Francis Csiki se rozhodl podělit se svými nejlepšími tipy, které používá dlouhá léta. V loterii vyhrál celkem 7krát, díky čemuž se stal milionářem. Můžete tak zvýšit svoji šanci na vysněnou výhru.

Podle jeho rad jsou tzn. ,,velké výhry“ jako je hra Euromiliony mimořádně lákavé, jelikož slibují velký jackpot, ale maximální cena výhry je vyvážena nízkými kurzy. V případě hry Euromiliony je šance na výhru 1 ku 139 838 160, ale při hře s menšími výhrami je šance 1 ku 13.

Také mnozí sázející si vybírají čísla podle dat narození, výročí svatby a pod. ,,I když si možná myslíte, že tato čísla jsou pro vás velmi osobní, existuje velká šance, že se o svá šťastná čísla podělíte s tisíci dalších hráčů,“ vysvětlil Csiki .

Chcete-li se vyhnout ,,narozeninovým“ číslům, vyberte čísla vyšší než 31. Zaškrtávat byste také neměli řetězce čísel jako například 1,2,3,4,5.

7násobný výherce doporučuje lidem, aby se nebáli zopakovat stejná čísla. Mnozí hráči se totiž domnívají, že tatáž čísla už nemohou „padnout“, ale opak je pravdou. Každé losování je totiž nezávislé a náhodné. V závěru zdůraznil tu nejdůležitější věc při hraní loterie. „ Neměli byste být posedlí výsledky nebo je považovat za něco víc než za zábavu a co je nejdůležitější, musíte vědět, jak si udržet kontrolu. To je životně důležité při jakékoli hazardní činnosti,“ dodal.

Zdroj: thesun.co.uk

Kam dál?

Útok psa : Holčička křičela o POMOC, všichni ji ignorovali!

Pes se každý den dívá do kanálu, dokud si kolemjdoucí nevšimli, na co se ve skutečnosti dívá!

Na fotce se dvojnásobná maminka spokojeně usmívá. Ale pod stolem jsou vidět stopy tragédie…

Otec hledal chůvu pro svou dceru: Z toho, co se žen ptal na pohovoru, vám bude špatně

Každý, kdo se narodil před rokem 1990, si toto musí přečíst – je to VELKÁ PRAVDA!

Další články