Filip šokoval v show Survivor: Na pláži snědl cosi nechutného !

2296
Sdílejte

Televize Nova ve spolupráci se slovenskou Markýzou spustila druhou sérii show Survivor, která je mimořádně oblíbená po celém světě.

Do Dominikánské republiky nakonec vycestovalo 20 soutěžících, přičemž jedním z nich je Filip Jánoš, vítěz Farmy 14 , který zažívá další dobrodružství.

Slováci mohou aktuálně sledovat epizody reality show Survivor pouze prostřednictvím streamovací platformy Voyo. Proti sobě se postavily dva týmy, přičemž jde o kmen REBELŮ, jehož součástí jsou účinkující z lidu, zatímco osobnosti ze světa showbyznysu soutěží v kmeni HRDINŮ.

Jedním z nich je i Filip Jánoš, který nedávno vyhrál Farmu 14 , díky čemuž si přilepšil o krásných 75 tisíc eur . Úspěšný YouTuber se rozhodl přijmout další výzvu, ale tentokrát se musel připravit na skutečný hlad.

Rodák z Bratislavy se však už nyní pochlubil svým spolubojovníkem netradičními chutěmi. Po příchodu do nového příbytku totiž našel na pláži brouka podobajícího se švábu a bez váhání ho snědl. ,,Já předtím, než jsem šel na Survivor, jsem si říkal, že chci ochutnat všechny brouky, co jsou tady,“ vysvětlil následně své jednání mladík, jehož IQ je nad 150.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články