Šokující LEŽ zpěváka: Vymyslel si VÁŽNOU NEMOCI !

2481
Sdílejte

Lamač ženských srdcí, český zpěvák a hudebník Václav Noid Bárta (42) se po dlouhé době přiznal ke lži.

Jelikož v minulosti měl problémy s alkoholem, zaváděl své kolegy a všem tvrdil, že má vážné zdravotní komplikace, ačkoli ve skutečnosti mu nic nebylo.

Proč to dělal?

Známý zpěvák  a exmanžel Lucie Bílé, se přiznal k dlouholetému lži. Kdysi byl hudebník Václav Noid Bárta králem všech večírků a miloval alkohol, který se stal na jedné straně jeho kamarádem, ale na straně druhé zároveň i nepřítelem.

Jednoho dne si ale česká hvězda řekla dost. „Bylo to jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Člověka alkohol zbytečně moc unavuje a trošku mě mrzí, že jsem pil, ale na druhou stranu, člověk si musí vyzkoušet nějaké věci,“ řekl hudebník

A tak se rozhodl přestat pít, ale protože byl vždy v prostředí umělců a neustálých akcí, opojnému nápoji pro dospělé, se bylo velmi těžko ubránit a obzvláště všem těm nabídkám vypít si s kolegy při jakékoli příležitosti.

„Už jsem o tom nějakou dobu přemýšlel a přece jen po 35-ce člověka ty párty už tolik nebaví a tak jsem si řekl, že už je potřeba s tím skončit,“ informoval zpěvák a svěřil se i s tím, že si přesně pamatuje na to, když si dal naposledy panáka a od té doby se snaží být střízlivý a alkoholu se vyhýbat a držet zdravý životní styl.


Ale jeho abstinence, jak jsme již zmiňovali, nebyla vůbec jednoduchá, a tak si zpěvák dokonce před kolegy vymyslel důvod, proč nemůže pít. „Protože to bylo v době, kdy jsem hodně pracoval v divadle, kde se ty večírky odehrávají, tak jsem musel použít takovou lež, i když to není mým zvykem a lhát nevím, ale tehdy jsem zaklamal, že mi doktoři něco našli, protože jinak to nešlo,“ šokující uvedl český zpěvák věci na pravou míru a přiznal se, že byl nucen vymyslet si vážnou nemoc, aby mu dali klid.

„Když jsem tehdy řekl, že nepiji, tak to nikoho nezajímalo a přesto mi nosili panáky, a tak jsem řekl, že mi něco našli a ať mě nechají, pokud mě mají rádi, ale pak jsem jim za měsíc řekl, že jsem lhal ,“ zavzpomínal si v těchto dnech trojnásobný otec na období své nucené lži. Zdá se však, že mu tato nevinná lež pomohla k tomu, aby se od alkoholu držel co nejdál.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články