Ivana Gottová oslavila 47. narozeniny! Vyjasnilo se, jestli je boháč z Moskvy skutečně její přítel !

6499
Sdílejte

Po skonu slavného manžela se Ivana Gottová, která před pár dny oslavila 47. narozeniny, stáhla na delší dobu do pozadí.

Minulý rok se už ale občas začala objevovat ve společnosti, jak tomu bylo například i na březnové oslavě osmdesátky Karla Vágnera. Přišla tam v doprovodu miliardáře Leona Tsoukernika (49), což u mnohých vyvolalo otazníky, jestli je něco mezi nimi. Vědělo se, že právě k němu se is dcerami stáhla z Gottovy vily Bertramka bezprostředně po jeho skonu. Samotná Ivana se však k tomu dosud nevyjádřila.

Na přelomu minulého a letošního roku se ukázala Ivana Gottová na silvestrovské párty ve velkém stylu v kasinu, které patří právě Tsoukerníkovi. Přišlo tam i několik hvězd českého showbyznysu, jako jsou Dagmar Havlová, Jaromír Jágr, Blanka Matragi, Michal David, Štefan Margita, či Monika Absolonová. ” Ivana si to na párty opravdu užívala. Byla uvolněná a v dobré náladě,” informoval Sedmičku nejmenovaný zdroj, který byl také účastníkem zábavy.

Rodák z Moskvy se židovskými kořeny a českým občanstvím s miliony na kontě by jistě byl pro Ivanu partou podle jejího gusta, ale tentokrát to skutečně nepůjde. “Je to naprostý nesmysl. Na silvestrovském mejdanu byla s Leonem celou dobu i jeho žena. Leon a Ivana jsou jen velmi dobří přátelé,” smetl spekulace o románku nejmenovaný zdroj popisem toho, co viděl na vlastní oči. V každém případě k sobě mají velmi blízko, loni v březnu doprovázel na narozeninové párty Karla Vágnera Ivanu Gottovou i bez manželky. Nakonec, protože u nich Ivana is dcerami nějakou dobu bývala, museli si vytvořit všichni blízký vztah, is dvěma Tsoukernikovými potomky.

‚I tři roky před padesátkou vypadá Ivana velmi dobře, je vidět, že se o sebe stará a při jejích zděděných stamilionech po zesnulém manželovi ani nediví. Navíc se může každoročně těšit i z nemalých tantámů za jeho odvysílané písně. Další finance přišli za prodej jeho memoárů, zda za promítání dokumentu o něm a následném prodeji práv na dokument. Od státu Ivana dostala také dvě vysoké finanční kompenzace během pandemie.

Ivana přispívá na sociální sítě jen přes profil Karla Gotta, takovou milou vzpomínku vytáhla na Vánoce:

Toto životní štěstí jí ale jistě nezávidí její dobrá kamarádka Monika Absolonová, která byla mezi prvními gratulanty k jejím narozeninám. “Milá Ivanko, krásné narozeniny. Buď zdravá, šťastná a milovaná. Ať jsi pořád obklopená lidmi, kteří tě mají rádi jako já a Libor,” napsala na k fotce, kde ji objímá spolu s moderátorem Liborem Boučkem. Jisté je, že Ivana si už skutečně nemusí hledat bohatého frajera, ale dva a půl roku po skonu Karla Gotta jsou už mnozí tak trochu v očekávání, kdy světu nějakého fešáka po svém boku ukáže.

Tsoukerník s manželkou a potomkem, fotku zveřejnil ještě před 7 lety:

Kam dál?

Kajínek si svobodu plně užívá : Připravuje s přítelkyní konečně i svatbu?

Válka mezi Kuchařovou a Brzobohatým pokračuje : Živila ho a jeho rodinu

Mrazivá slova Medveděva: Válka na Ukrajině bude trvat ještě dlouho! Problémem je Zelenskyj

Strach o nemocnou zpěvačku Céline Dion: Je to horší, než si myslela! Rázný a definitivní krok

Česká herečka zažila okamžiky hrůzy : Manžela s dcerkou (3) srazilo auto na přechodu!

Další články