Většinou tipovali NESPRÁVNĚ! Agáta Hanychová praskla balonek a prozradila pohlaví miminka !

2156
Sdílejte

Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) čekají prvního společného potomka.

Zatímco on má dvě dospělé děti z prvního manželství, ona má dvě děti ze dvou předchozích vztahů – se sportovcem Mirkem Dopitem as exmanželem Jakubem Prachařem. Oba přitom mají děti obou pohlaví. Snad i proto jim mohlo být úplně jedno, jakého pohlaví bude jejich společné dítě, celkově už páté v této pestré rodince.

‚Agáta je v pátém měsíci a už od minulého týdne avizovala, že brzy oznámí i pohlaví svého očekávaného miminka. Je známá tím, že se ráda dělí se sledovateli o radosti i starosti, tentokrát jim chtěla vyjít vstříc, aby už tolik nemuseli tipovat.

Článek pokračuje na další straně

No třeba říci, že tipy byly zatím poměrně jasné – drtivá většina jejích sledovatelek tipovala syna. Jelikož Agáta vypadá stále skvěle, domnívali se, že se nenaplňuje to pověstné “dívka bere krásu”. Na druhé straně, podobných povídaček je kopec a vždy to je stejně 50:50.

V rozkošném venkovku se po prasknutí balonu vyvalily růžové konfety a tak je jasné, že do rodinky snad budoucí Soukupům přibude dcerka. Mia se zjevně velmi těšila na sestřičku, ale je třeba říci, že štěstím zářili všichni, včetně nastávajícího tatínka. V každém případě – hlavně, ať je miminko zdravé, to přejí nastávajícím rodičům i všichni v komentářích pod velkou novinou.

Kam dál?

Závěť Presleyové je podvrh?! Priscilla zuří, TOTO je podle ní důkaz !

Zemřela Naďa Urbánková

Smutné přiznání Patrasové! Slováček totálně selhal, když ho teď skutečně potřebovala !

Filip šokoval v show Survivor: Na pláži snědl cosi nechutného !

Šokující LEŽ zpěváka: Vymyslel si VÁŽNOU NEMOCI !

Další články