Svého syna dala k adopci. O 30 let později s ním začala chodit !

607
Sdílejte

Kim West porodila v 19 letech dítě, které pak dala k adopci. O tři desetiletí později se poprvé setkali a začali spolu chodit. Brzy poté se do sebe bláznivě zamilovali.

Ben Ford se rozhodl najít svoji biologickou matku. Za tímto účelem jí napsal dopis. V roce 2014 se příbuzní poprvé setkali a jejich ilegální vztah začal krátce poté. Šokující románek mezi 51letou ženou a jejím 32letým synem vyšel najevo o dva roky později. Jak uvádí thesun.co.uk, Kim West, která vyrostla v Islingtonu v Londýně, otěhotněla během studií v Kalifornii ve věku 19 let. Vzhledem ke svému nízkému věku se rozhodla dát své dítě k adopci a poté se vrátila do Velké Británie.

Matka se se svým synem znovu setkala až o 30 let později – poté, co jí Ben napsal dopis se žádostí o setkání. Kim a Ben se setkali v hotelovém pokoji. Poté, co vypili láhev šampaňského, se poprvé políbili. Brzy nato se spolu začali milovat. Žena tehdy přiznala, že měla pocit, jako by muže znala roky. Pár věří, že za jejich vztahem je „genetická sexuální přitažlivost“.

Článek pokračuje na další straně

Ben mezitím přiznal pravdu své ženě Victorii, která už měla obavy z úzkého pouta, které se vytvořilo mezi jejím manželem a jeho biologickou matkou.

Nepočítala však s tím, že muž rodinu opustí kvůli nově poznané ženě. Pár odešel do Michiganu, kde chtěli začít nový život. Plánovali se vzít a dokonce přemýšleli o… dětech. Byli však nuceni se skrývat, protože incestní vztahy jsou podle zákona nezákonné. Hrozil jim trest odnětí svobody až na 15 let a zápis do evidence sexuálních delikventů. Není známo, kde jsou Kim a Ben v této chvíli. Není také jasné, jestli je pár stále ve vztahu.

Kam dál?

Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

Lakomý manžel chtěl být pohřben se vším svým bohatstvím – pomsta moudré vdovy je opravdu brilantní!

Život začíná po padesátce! Podívejte se proč, je tento věk pro nás tak důležitý !

Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Vědci zkoumali sochu Buddhy: To, co v ní díky CT skenu objevili, jim vyrazilo dech

Další články