12letý chlapec zdemoloval dům! Všechno kvůli trestu, který mu dala jeho matka…

2325
Sdílejte

Bouře hormonů u teenagera může způsobit extrémní zkratové emoce, a tak vést k situacím, o kterých se jejich rodičům ani nesnilo.

Přesvědčila se o tom matka, která předtím potrestala svého syna. V reakci na to rozzlobené dvanáctileté dítě zdemolovalo dům v její nepřítomnosti. Neuvěříte, jak daleko byl teenager schopen zajít.

Tannisha Mckinson je tik – tokérka, kterou sleduje 13 500 uživatelů internetu. V poslední době se proslavila díky neobvyklé nahrávce, která svým způsobem děsí. Z popisu se dozvídáme, že žena se rozhodla potrestat svého syna (nevíme, co seškrábal), a proto mu vzala telefon. Rozzlobený teenager se rozhodl pomstít se své matce a v její nepřítomnosti doslova zdemoloval dům.

Rozrušená žena zveřejnila na Tik Toku video, které ukazuje, co našla, když se vrátila domů. Byt vypadal, jako by v něm zloději hledali cennou kořist nebo chvíli předtím došlo k zemětřesení. Převrácený nábytek a domácí spotřebiče, díra ve zdi, rozbitý kus pracovní desky, rozbitá zrcadla, televize, okna a stůl jsou některé ze škod, které 12letý rozzlobený chlapec způsobil.

Článek pokračuje na další straně

Dovedete si představit, co musela cítit matka teenagera poté, co viděla všechnu tu zkázu? Jednoduše to neumíme pochopit a upřímně litujeme ženu. Mimochodem, zajímalo by mě, jestli svého syna opět potrestala a pokud ano, jak.

Reakce uživatelů internetu
Uživatelé internetu jsou šokováni tím, co viděli na nahrávce. Zatímco někteří nahlas přemýšleli, co by s takovým dítětem dělali, jiní porovnávali názor s účinky velmi nebezpečných povětrnostních jevů, jako je tornádo.

,,Doslova, jako by prošel hurikán nebo padla bomba. Zbývá zavolat policii a umístit dítě do vzdělávacího centra. Jiná možnost mě nenapadá.”

,,Okno života, vidíte mě? Nevím, co bych dělal!”

,,Myslel jsem si, že je to zemětřesení,” – čteme v komentářích.

Kam dál?

Muž vyhrál v loterii hned 7krát: Lidem odhalil jeho tajné tipy!

Lakomý manžel chtěl být pohřben se vším svým bohatstvím – pomsta moudré vdovy je opravdu brilantní!

Život začíná po padesátce! Podívejte se proč, je tento věk pro nás tak důležitý !

Přiznání muže otevírá oči mnoha ženám: TAKTO to na plná ústa ještě nikdo neřekl !

Vědci zkoumali sochu Buddhy: To, co v ní díky CT skenu objevili, jim vyrazilo dech

Další články