Podařilo se! Dominice Gottové se konečně splnil sen, změní jí to život?

3146
Sdílejte

Donedávna zvykla Dominika Gottová (49) až ​​příliš často sdílet její radosti či starosti v životě s veřejností, ale ne vždy z toho vyšla právě lichotivě.

Poté, co u příležitosti třetího výročí skonu otce překvapila prohlášením, že by ráda přestala být na očích a chce získat zpět svou anonymitu, nedala o sobě opravdu dost dlouho vědět. Po dvou měsících je už ale všechno jinak. Tentokrát se má opravdu čím pochlubit.

‚Už dva roky není žádným tajemstvím, že by se nejstarší dcera Karla Gotta († 80) ráda viděla v bezpečnostní službě nákupního centra. V jednom nákupáku už pracovala v Praze, ale jako barmanka a poté prodavačka. Právě tehdy si všimla práce strážníků a zalíbila se jí. Možná se jí zdála být méně náročná, než ta jí a umínila si, že se o ni bude ucházet v Helsinkách. Tam se loni vrátila, když získala spolu s manželem Timem Tolkkim (56) pěkný sociální byt. V Praze jí velmi překážela ztráta soukromí, jakož i finanční problémy pro nucený odchod z práce během pandemie.

 

Přestože se svého podílu na dědictví po slavném a bohatém otci vzdala výměnou za poměrně směšnou částku vzhledem k jeho majetku, doufala ještě donedávna, že přece jen cosi získá. Chtěla prostřednictvím právníků napadnout závěť, ale najednou si to rozmyslela. “Rozhodla jsem se, že se tím už nebudu zabývat! Kdo chtěl zbohatnout, zbohatl. Myslím, že můj otec by byl překvapen,” vyjádřila se ještě v létě na margo dědictví.

Článek pokračuje na další straně

 

‚V Helsinkách si Dominika po těžké zimě, když ji Timo opět nechal samu, než on byl kdesi v Mexiku, konečně užívala letní dny. Neustálé fotky z restaurací začaly být až podezřelí a její známí z Prahy začali spekulovat odkud na to, jak nezaměstnaná bere peníze. Ve Finsku však pobírá velmi slušné sociální dávky. Ještě lepší bude na tom, když začne konečně pracovat, než se jí to už rýsuje.

„ Přijali mě do firmy v oboru bezpečnostních služeb, která se věnuje hlídání objektů. Vyčkávám na nástup do zaměstnání a přidělení místa, “ nedokázala si nadšená Dominika nechat dobrou zprávu nechat jen pro sebe. Snad se neraduje předčasně, neboť musí ještě úspěšně absolvovat speciální zkoušky. ” Mám za sebou dva týdny přednášek, teď se učím na zkoušky. Je to velmi těžké,” přiznala se už nedočkavá Dominika Gottová, která má vysněnou práci téměř na dosah ruky. Nezmiňovala, jestli jí pomáhá manžel. Kdoví, jestli se vůbec vrátí z Mexika, kde mu to zřejmě vyhovuje víc, než doma ve Finsku i vzhledem k počasí.

Kam dál?

Dagmar Havlová se topí v luxusu: Do svého vzhledu investuje statisíce!

Svatba století: Veronika Žilková o tom, jak milionář žádá v kuchyni o ruku její dceru Agátu

Ztroskotal Brzobohatému další vztah?! V USA byl bez přítelkyně, s jinou kráskou!

Šokující rozhodnutí Lucie Vondráčkové! Mám TRAUMA a nikdy nesednu za volant!

Je konec? Bagárová přiznala vážné problémy s bohatým přítelem

Další články