Velký horoskop na PROSINEC. Co přinese poslední měsíc v roce ?

1401
Sdílejte

Astrologové připravili horoskop, který vás provede posledními týdny letošního roku. Zjistěte, zdali vás čeká štěstí a pohoda, nebo drama.

 

BERAN
Prosinec bude mít pro Berany pomalé tempo. Je to proto, že váš planetární vládce, Mars, bude nadále tvrdě spát. Můžete mít pocit, že na každém kroku narážíte na překážky, vyčerpání nebo obzvláště frustrující dny. Využijte tento čas k tomu, abyste si lehli, odpočinuli si a načerpali energii, než abyste se pokoušeli násilím věci změnit. Zejména pokud jde o komunikaci nebo intelektuální činnost. Šťastný Jupiter, planeta zázraků, zůstane většinu měsíce ve vašem soukromém sektoru. To zesílí vaši intuici a psychické schopnosti a možná budete mít pocit, že vás vede anděl strážný. Jupiter se sem vrátí až za dvanáct let, takže pokud byste chtěli něco vyléčit nebo se dokonce spojit s osobou nebo situací ze své minulosti využijte tento čas. Dále je třeba zmínit úplněk ve vašem komunikačním sektoru, který přijde 7. prosince,

Kolem tohoto data můžete přednést v robotu své nápady nebo cestovat. Největší posun nastane, když se Jupiter vznese do vašeho znamení zvěrokruhu počínaje 20. prosincem a zůstane až do 16. května 2023. To vám přinese obrovské štěstí v životě, lásku a bohatství. Dotlačí vás to naplno vkročit do této další éry vaší cesty. Poslední zmínkou bude příchod nového měsíce do vaší profesionální sféry, který vypukne 23. prosince. V příštích týdnech se může objevit povýšení, příležitost k kariérnímu postupu. Merkur však 29. dne opět zahájí retrográdní fázi iv následujících týdnech, což zpomalí kariérní postup a přinese zmatek do vašich ambicí. Je pravděpodobné, že to pocítíte už dříve v měsíci, takže jděte s proudem a uvidíte, kam vás proud zavede.

 

BÝK

Prosinec přináší další kamenitou cestu. Již několik týdnů cítíte, jak mocný Mars spí ve vašem finančním sektoru, což přináší zpoždění a frustrace kolem peněz. Můžete pociťovat napětí ve své práci nebo utrácíte značné množství peněz poměrně rychle. Také slavný Jupiter, planeta zázraků, bude většinu měsíce nadále tancovat ve vašem sektoru přátelství a aspirací. Kolem vás by měla vyzařovat sociální energie a možná budete mít na své straně trochu štěstí navíc, abyste dosáhli upřímné naděje nebo sen. Úplněk ve vaší finanční sféře přijde 7. prosince, což může přinést zvýšení platu, novou pracovní nabídku nebo lukrativního klienta či budete moci oželet jeden příjem.

Dále je třeba zmínit, že šťastný Jupiter vletí do vaší soukromé zóny od 20. prosince do 16. května 2023, díky čemuž se pravděpodobně zaměříte na věci z posledních dvanácti let. V této době se možná více soustředíte na ticho a zároveň se cítíte veden vesmírem. Pokud existuje něco, co byste chtěli vyléčit nebo v sobě uzavřít – nebo dokonce touhu setkat se s někým nebo něčím z minulosti – nyní je ten správný čas. Na konci měsíce přijde 23. prosince nový měsíc ve vaší zóně expanze, čímž se v následujících týdnech otevře brána pro mediální projekty, cestování na velké vzdálenosti. Avšak Merkur bude retrográdní počínaje 29-tého ve stejné sféře, což by mohlo způsobit, že přehodnotíte tyto plány a budete postupovat opatrně.

Pokračování na další straně

BLÍŽENCI

Čeká vás další náročný měsíc. Mocný Mars, planeta sexu, vášně a hnací síly, pokračuje ve své zpětné spirále ve vašem znamení zvěrokruhu. Díky tomu se budete pravděpodobně cítit obzvláště na hraně a frustrovaní, jako kdybyste byli vyčerpáni, čelíte konfliktům a narážíte na překážky na každém kroku. Využijte tento čas k tomu, abyste si lehli a soustředili se na léčení. V tuto chvíli se do ničeho nemíchejte ani do ničeho neskákejte impulzivně. Důležité je také to, že Jupiter, planeta zázraků, plave většinu měsíce i vaším kariérním sektorem. Ocenění a uznání mohou být na dosah ruky, takže je čas využít toho. Tolik štěstí ve svém profesním životě nebudete mít více než deset let. Dále, úplněk měsíce ve vašem znamení zvěrokruhu přijde 7. prosince, což vás posune do popředí. Může to pro vás znamenat milníkový moment, když se přestavíte a uvidíte vyvrcholení důležitého osobního cíle. S tímto plánem mohou být spojeny i vztahy.

Potom se Jupiter otáčí do vašeho sektoru naplnění od 20. prosince do 16. května 2023. To zajišťuje aktivnější společenský život, jakož i více příležitostí k dosažení vašich upřímných tužeb. Poslední poznámka je, že zpomalení začnete pociťovat ještě víc v polovině měsíce, kdy se váš planetární vládce, mentální Merkur, začne 29. dne přibližovat k retrográdnímu. To způsobí zpoždění v souvislosti s aktivy, investicemi. Přesto do téže sféry přichází nový měsíc 23., což by mohlo přinést příležitosti k pokroku kolem těchto témat v následujících týdnech.

RAK

Prosinec ještě přinese bouřlivé dny. Mars, planeta síly, je stále retrográdní ve vašem sektoru soukromí a duševního zdraví, takže byste se v této době mohli cítit obzvláště vyhořelí. Lehněte si, uvolněte se a dopřejte si čas, abyste šli s proudem. Odevzdejte se vesmíru namísto boje proti toku řeky. Také slavný Jupiter, planeta štěstí, bude pokračovat v pohybu přes vaši oblast expanze většinu měsíce. Opět byste mohli vidět pokrok v oblasti cestování, mezinárodního podnikání, mediálního úsilí nebo právních záležitostí. Spln měsíce ve vaší zóně soukromí také přichází tento měsíc poblíž 7. prosince. Může způsobit, že se v této době setkáte s lékaři, terapeuty nebo odborníky.

Tajná nebo skrytá záležitost se může objevit také v týdnu, který ji obklopuje. Dalším důležitým bodem bude příchod Jupitera do vaší profesionální sféry od 20. prosince do 16. května 2023. Toto je velký okamžik k tomu, abyste využili den a vykročili směrem k vašim největším ambicím. Propagace, příznivý tisk nebo nové pracovní nabídky se mohou projevit v následujících měsících. Jako poslední je třeba zmínit příchod nového měsíce do vaší partnerské zóny 23. prosince, který by vás a partnera mohl povzbudit k plánování, stěhování nebo diskusi o manželství. Jelikož však Merkur bude v tomto sektoru retrográdní počínaje 29. dnem, může to způsobit zmatek a nesprávnou komunikaci. Můžete o těchto myšlenkách diskutovat, ale předložte je raději na později.

Pokračování na další straně

LEV
V prosinci budete mít pocit, že se plazíte bahnem. Mocný Mars, planeta energie, je stále retrográdní ve vašem sektoru přátelství a aspirací, což pravděpodobně přináší napětí a frustraci kolem všech těchto témat. Snažte se nerozčilovat a nepalte mosty. Dále, slavný Jupiter, planeta zázraků, se bude točit ve vašem sektoru intimity a aktiv většinu měsíce. Tyto oblasti by měly mít více bohatství, takže zaútočte, kým můžete. Také brzy na začátku se 7. prosince objeví úplněk ve vašem sociálním sektoru. Pravděpodobně se zúčastníte báječné události a dokonce uvidíte příležitost dosáhnout upřímného milníku. Později se Jupiter přesune do vaší expanzní zóny od 20. prosince do 16. května 2023, což vás přinutí sledovat nové obzory, ať už jde o akademickou půdu, cestování, imigraci nebo mediální úsilí. Potom přijde nový měsíc ve vaší zóně produktivity 23. prosince, což by mohlo přinést rychlejší tempo života s více povinnostmi, projekty a rutinami, které vyplní váš plán v následujících týdnech. Ovšem s retrográdním Merkurem v této sféře počínaje 29. dnem může nastat i zmatek.

PANNA
Budete se vám zdát, že všechno je proti vám. Mars bude pokračovat v retrográdní činnosti ve vaší profesionální sféře, což způsobí zpoždění, frustrace a výzvy v kariérních záležitostech. Jděte s proudem, netlačte proti autoritám a rozhodně nespouštějte velké projekty. Jupiter způsobí, že budete mít v partnerství více štěstí. Pokud hledáte správného partnera, budete mít před sebou více příležitostí. Využijte čas, než můžete. Spln měsíce přichází 7. prosince a zvýrazní také váš profesionální svět. V této době se může projevit povýšení, nová pracovní nabídka nebo rozhodnutí opustit zaměstnavatele. Potom se Jupiter vydá do vaší zóny intimity od 20. prosince do 16. května 2023. To přinese větší synergii mezi vámi a ostatními a vaše investice nebo bohatství budou růst. Poslední zmínkou je příchod nového měsíce do sféry vaší vášně 23. prosince. Toto je obzvláště důležité období pro nezadané, aby hledali někoho, kdo zapálí oheň. V této době se také aktivuje kreativita a plodnost. Přesto, když se ve stejném sektoru objevuje retrográdní fáze Merkuru, která začíná 29., můžete pociťovat nedorozumění. Ex může být ve vaší mysli.

Pokračování na další straně

VÁHY
V prosinci jděte s proudem. Mars pokračuje ve svém retrográdním otáčení ve vaší zóně expanze, což přinese zdržení a překážky na cestě do záležitostí kolem zákonnosti, mediálních projektů, akademické obce, imigrace nebo mezinárodního obchodu. Nestresujte se – vězte, že toto je přestrojené požehnání. Také slavný Jupiter pokračuje ve svém tanci ve vašem sektoru produktivity po většinu měsíce. Mohlo by to zlepšit vaše zdraví a rutinu i vaše zaměstnání. Pokud jste bez práce, budete mít více štěstí na své straně, abyste si teď něco našli. Dále stojí za zmínku 7. prosinec, který by mohl zaznamenat posun iv oblasti akademické obce, cestování nebo zákonnosti. Potom vás od 20. prosince do 16. května 2023 opět oslní Jupiter ve vaší partnerské zóně. To zajišťuje, že vztahy se budou třpytit jako zlato a nezadaní se mohou spojit s navždy spřízněnou duší. Poslední zmínkou je nový měsíc ve vaší domácí zóně 23. prosince, díky kterému se v následujících týdnech jistě zaměříte na domov a rodinu. Ovšem kolem 29. let si můžete všimnout i nějakého zmatku nebo nedorozumění kolem těchto témat.

ŠTÍR
Konec roku bude méně veselá jízda a více bolesti hlav. Mocný Mars, váš planetární spoluvládce, bude i nadále retrográdní ve vašem sektoru intimity, aktiv a investic. To pravděpodobně přinese napětí kolem vztahů nebo dokonce způsobí, že utratíte hotovost rychleji než kdykoliv předtím! Také slavný Jupiter pokračuje v tanci ve vaší zóně vášně po většinu měsíce. To vám přinese více štěstí v romantice, plodnosti a kreativity. “Single” lidé by mohli brzy potkat spřízněnou duši nebo se zamilovat. Toto je největší štěstí, které budete mít v těchto záležitostech za posledních dvanáct let – chopte se toho dne. Dále se 7. prosince objeví úplněk v zóně vašich aktiv a investic, což přinese posun kolem majetku. Potom Jupiter vpluje do vaší zóny produktivity a zlepší vaše zdraví, rutinu a zaměstnanost, od 20.

Pokračování na další straně

STŘELEC
Vítejte v narozeninové sezóně, Střelec. V tomto ročním období záříte jako hvězda a umožňuje vám snáze posunout kousky vašeho života směrem, který si přejete. Je však také důležité si všimnout mnoha dalších faktorů, které se odehrávají tento měsíc. Mighty Mars, planeta sexu a vášně, bude pokračovat ve svém retrográdním sektoru vašeho partnerství až do poloviny ledna. To způsobuje konflikty, problémy a vzdálenost ve vašich vztazích. Pokud se frustrace objevuje, přistupujte k ní spíše citlivě než agresivně. Slavný Jupiter vám bude většinu měsíce přinášet více štěstí v domácnosti, rodině nebo domácích záležitostech. Chcete-li v těchto oblastech vidět růst, zaútočte, dokud můžete. Dále se 7. prosince objeví úplněk ve vaší partnerské zóně, což přináší zlom ve vztazích. To by mohlo vyvolat čas spojení – nebo čas odloučení. Potom Jupiter opět zatancuje do arény vaší vášně a přinese štěstí do romantiky, kreativity a plodnosti od 20. prosince do 16. května 2023. Budete naplněni radostí na mnoho měsíců. Poslední zmínkou je příchod nového měsíce ve vaší finanční zóně, který přijde 23. prosince. O zvýšení platu, nové pracovní nabídce nebo lukrativním klientovi jste mohli slyšet poměrně brzy – ale uvědomte si, že retrográdní Merkur způsobí zmatek kolem peněz po 29.

KOZOROH
Rok 2022 končí zakňučením – ne třeskem. Mocný Mars, planeta síly a energie, bude nadále spát ve vašem odvětví produktivity, což znamená, že až do poloviny ledna mohou nastat určité frustrace a problémy týkající se zaměstnání, nebo dokonce fyzického zdraví. Pravděpodobně se budete cítit velmi vyhořelí, takže příliš netlačte a naučte se odpočívat. Také slavný Jupiter, planeta štěstí, pokračuje ve své rotaci přes váš sektor intelektu a komunikace po většinu měsíce. Pokrok v těchto záležitostech a vzdělávání by se měl zvýšit. Chcete-li se znovu spojit nebo sblížit se sousedy, přáteli nebo sourozenci, udělejte to. Zpln v zóně vaší produktivity se objeví 7. prosince, což může přinést posun kolem vaší denní práce nebo fyzického zdraví.

Potom od 20. prosince do 16. května 2023 se Jupiter vznese do vaší domácí zóny a přinese štěstí do domova a rodinných záležitostí. Poslední zmínkou je příchod narozeninové sezóny, která začíná 21. Využijte tento čas k tomu, abyste byli pánem svého osudu. Nový měsíc ve vašem znamení zvěrokruhu přichází 23. prosince a otevírá vám dveře, abyste se mohli věnovat svým nejsrdečnějším snům a plánům. Udeřte však tak rychle, jak můžete, protože Merkur bude retrográdní ve vašem znamení zvěrokruhu počínaje 29. dnem – pravděpodobně to pocítíte už v polovině měsíce. Můžete si všimnout zmatek, nesprávnou komunikaci nebo lidi z minulosti.

Pokračování na další straně

VODNÁŘ
Prosinec bude nejpomalejší měsíc, v letošním roce. Mocný Mars, planeta energie, bude i nadále retrográdní ve vašem sektoru vášně, romantiky a plodnosti. Frustrace kolem lásky, koníčků či dětí se nyní zřejmě najdou. Nepouštějte se do boje jinak se budete cítit poraženi. Slavný Jupiter se také bude šťastně otáčet ve vašem finančním sektoru po většinu měsíce, což vám pravděpodobně pomůže cítit více hojnosti. Potom přijde úplněk ve vaší zóně vášně kolem 7. prosince, což přinese zlem, vyvrcholení nebo konec kolem srdečních záležitostí. Nezadaní by tento čas měli využít k hledání někoho výjimečného. Pokud jste kreativní, nasměrujte svou múzu. Dokonce to může vyřešit i záležitosti týkající se dětí. Dále Jupiter vstoupí do vaší intelektuální sféry od 20. prosince do 16. května 2023. To zajišťuje jak vzrušující tempo života, tak příležitosti učit se, mluvit a více cestovat. Poslední zmínkou je nový měsíc ve vaší zóně odpočinku, 23. prosince. Merkur bude také retrográdní ve stejné aréně počínaje 29. prosincem. To zajišťuje, že budete naprosto vyhořelí a připraveni lehnout si. Pokud se vynoří situace nebo lidé z minulosti, využijte tento čas k uzavření starých křivd.

RYBY
Rok nekončí ohňostrojem. Mocný Mars, planeta energie, nadále spí a až do poloviny ledna slibuje frustraci a výzvy týkající se domácích nebo rodinných záležitostí. Klíčem k řízení této energie je pokusit se najít novou cestu vpřed, a ne být uvíznutý ve svých cestičkách. Mějte otevřenou mysl. Slavný Jupiter, planeta zázraků a štěstí, se také ve vašem znamení zvěrokruhu kroutí. Určitě použijte toto vesmírné bohatství k vybudování života svých snů. Tolik štěstí na své straně nebudete mít dvanáct let! Dále, úplněk ve vaší domácí zóně se objeví kolem 7. prosince, což spustí posun v domácích nebo rodinných situacích. Potom Jupiter vtančí od 20. prosince do 16. května 2023 do vaší finanční oblasti. V následujících měsících budete na cestě k větší prosperitě. Kolem 23. prosince můžete poznat spoustu přátel ve svém společenském životě. Bohužel, Merkur bude v této zóně retrográdní, čímž se věci zpomalí po 29. prosinci, ale dobrou zprávou je, že vám to může skutečně pomoci spojit se s lidmi, které jste milovali z minulosti.

 

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články