HOROSKOP zdraví na LISTOPAD 2022: U těchto ZNAMENÍ hrozí problémy se ŽALUDKEM

929
Sdílejte

Co hvězdy předpovídají v tomto chladném a podzimním měsíci? Listopad by mohl u mnohých přinést příliv nové energie a optimismu. Jiní by měli být ve střehu, protože jejich zdraví by mohlo být podlomené.

Naučil se
Vaše fyzická zdatnost může být v prvním pololetí tohoto měsíce znepokojující, protože můžete trpět očními problémy. Stres a hypertenze mohou zase způsobit bolesti hlavy. Cvičení, meditace nebo jóga pomohou uklidnit vaši mysl.

Ve druhé polovině měsíce by vám hvězdy měly dodat energii ke zlepšení fyzických a psychických sil. V tomto období budete optimističtější a pozitivita se vás bude držet jako klíště. Věnujte se sportovní aktivitě a zlepšete svou svalovou sílu a fyzickou výdrž. Motivace je pro vás velmi důležitá, abyste se zbavili špatných návyků, které vás už dlouho pronásledují. Konec měsíce může přinést menší zdravotní problémy, kterým však lze snadno čelit.

Býk
Býk by měl mít dobré zdraví a úsměv ho bude doprovázet na každém kroku. Budou nabiti tolikou energií, že stres a vypětí u nich nemají šanci. Udržte si pozitivní přístup a buďte smělí a odvážní, když narazíte na potíže v životě. Dopřejte si trochu času k odpočinku a relaxaci. Naučte se vypouštět “páru” v malých dávkách.

Blíženci
Ujistěte se, že vaše úsilí a tvrdá práce přinesou v brzké době hmatatelné výsledky. Zbavte se nedorozumění ve vztazích a navozujte kolem sebe pocit pozitivity. I v tomto měsíci budete mít dostatek času k odpočinku a relaxaci. Pro většinu z vás byly uplynulé měsíce plné napětí. Buďte připraveni na velké změny v průběhu roku a buďte opatrní, tento přístup vám ušetří čas a energii.

Pokračování na další straně

Tento měsíc bude mít vaše fyzické zdraví mnoho vzestupů a pádů. Měli byste být aktivnější než v předchozím období. Neunavujte se příliš omezenou stravou a nadměrným cvičením, může to mít opačný účinek. Věnujte čas duchovním aktivitám, což přinese vašemu tělu klid a hormonii a porozumíte tak svým skutečným fyzickým a duševním potřebám.

Rak
Většinu měsíce budete plni energie a bez velkých zdravotních problémů. Přesto vám doporučujeme, abyste zůstali aktivní a věnovali se nějakému sportu, abyste se na toto období udrželi v kondici. Hvězdy by vám v poslední části měsíce měly přinést spoustu nové energie. Využijte toho konstruktivně pro pozitivní činy v životě. Dopřejte si však trochu volna. Ve druhé polovině měsíce se budete věnovat uměleckým zájmům, které by vám měly dodat vnitřní sílu a pocit zadostiučinění. Sledujte víc to, co vložíte do úst.

Lev
Lvi by měli mít dobré zdraví, i když občasné menší zdravotní problémy nelze zcela vyloučit. Většina z vás by však byla nabita spoustou energie, díky které přežijete celý měsíc. Vaše fyzická stránka bude v celé své kráse, i když duševní síla může občas zakolísat. Nenamáhejte se příliš. Později by to mělo vážné následky.

Hvězdy vás budou lákat na dobré jídlo a víno, nedopřejte si to ovšem pravidelně. Sledujte svoji stravu a vyhýbejte se mastným a sladkým jídlům. Udržujte se v pohybu, kdykoli budete cítit potřebu. Neváhejte si vzít volno na zábavu.

Dát
Přibližně od začátku do poloviny měsíce bude úroveň energie a vaše výdrž skvělá. Vysoká hladina energie během tohoto období vás může zlákat k požitkářství, držte se dále od těchto pokušení. Zaměřte svou energii na konstruktivní cíle. Vybudujte kolem sebe pevné základy, aby vaše budoucnost zůstala nedotčena.

Pokračování na další straně

Držte se sportu, abyste si udrželi své zdraví. Vyhněte se špatným stravovacím návykům, změňte své stravovací plány a vstupte do detoxikačního programu pro lepší vitalitu a zdraví. Občas se mohou vyskytnout problémy související s trávením a nervovým systémem. Druhá polovina měsíce bude pro mnohé únavná. Budete mít pocit, že vám chybí čas, potřebný k odpočinku a relaxaci.

Váhy
Očekávejte zatížení, které by vám mohlo vzít více energie, ale zdraví vás neopustí, tak skvělá nálada. Očekávejte nový pocit elánu, dynamiky a optimismu. Nejvyšší čas dokopat se k zásadním změnám životního stylu, které budou mít pozitivní vliv na vaši celkovou osobnost a zdraví. Udělejte si čas na fyzické cvičení pro své tělo. I stravu byste měli přehodnotit, potřebujete zůstat bdělí a vitální. Někteří z vás najdou v sobě sílu a přestanou s pitím alkoholu a kouřením.

Štír
Váš celkový zdravotní stav se posílí. Ujistěte se, že máte na talíři jídlo, které podpoří váš imunitní systém. Někteří z vás si mohou projít nervovým zhroucením. Udržujte svou morálku na vysoké úrovni, protože to pomůže zlepšit vaši fyzickou a duševní pohodu z dlouhodobého hlediska . Vyhněte se kouření, pití a nadměrnému jídlu. Mohou mít dlouhodobé účinky na celkové zdraví. Pozor na pesimismus, který vás může přepadnout. Lepší stravovací plán a vitamínové či minerální doplňky výživy by mohly zvýšit vaši energii.

Střelec
Příliv energie a nadšení do života! K tomu celkový růst a rozvoj ve všech oblastech. Na první pohled vypadá listopad jako ideální měsíc pro Střelce. Pozor však na únavu a vyčerpanost. Důležité je, abyste na sebe netlačili a znali své fyzické hranice. Budete-li se držet optimismu, posune vás v životě dál, než si myslíte! Zdravá strava je alfou a omegou a také pravidelná relaxace, abyste měli energii do práce. Pokud to dodržíte, očekávejte stabilitu ve svém zdraví a pohodě.

Kozoroh
Vaše celková pohoda z hlediska fyzického a duševního zdraví bude na vrcholu. Své zdraví a návyky dokážete zvládnout a mít pod kontrolou jako nikdy předtím. Vaše citlivá a asertivní povaha však může způsobit zmatek ve zdraví a způsobit intenzivní únavu a otupělost. Zachovejte klid, abyste se vyhnuli zbytečným zdravotním komplikacím. Dopřejte si dostatek odpočinku a udržujte si větší odstup od práce. Dobijte si baterky vždy, když budete mít příležitost. Nasměrujte svou energii směrem k pozitivní oblasti. Tímto způsobem budete moci využít svého potenciálu, což vede k celkové pohodě. Nenuťte se však do přílišné fyzické zátěže, protože to může mít později vážné zdravotní následky.

Pokračování na další straně

Vodnář
Pracujete-li příliš tvrdě, trochu zpomalte. Na konci dne bude trpět vaše nitro. Spousta změn na vás čeká, přijměte je s lehkostí, ale opatrně. Buďte připraveni jim čelit. Planetární sestava na tento měsíc se postará o to, abyste zůstali fit po celý měsíc. Pravděpodobně změníte své stravování a cvičební režim, ale k lepšímu. První polovina měsíce může přinést menší problémy týkající se zdraví, zatímco druhá část bude bez problémů. Vaše duševní zdraví bude stabilnější, ačkoli fyzická stránka by se mohla setkat s občasným stresem a vypětím.

Někteří Vodnáři jsou náchylní k nervovým poruchám a nemocem souvisejícím s končetinami. Dobrý odpočinek, relax a rekreační rozptýlení by vám mohlo pomoci. Ujistěte se, že se více zaměřujete na tekutiny a biopotraviny, namísto zpracovaných a mastných jídel. Pozor střevní poruchy, které mohou způsobit zmatek.

Ryby
Ve vašem životě převládá optimismus. Buďte však opatrní, aby vám na nervy nelezlo příliš sebevědomí. Nasměrujte svou vnitřní energii na něco konstruktivního a humanitárního. Zřejmě budete hodně cestovat. Věnujte proto zvláštní pozornost svému zdraví, nepropadněte špatným stravovacím návykům během cest, jinak to povede ke zdravotním koémplikacím, únavě a jiným problémům. V polovině měsíce vás překvapí nemoci související se žaludkem. Můžete se stát obětí stresu v důsledku problémů s krevním tlakem. Je velká pravděpodobnost, že tento měsíc utratíte spoustu peněz na zdraví. Ryby si musí dávat pozor na žaludeční a nervové poruchy. Nepropracujte se a nepropadejte stresu a vypětí života. Jezte vyváženou stravu a dostatek tekutin a zůstaňte hydratovaní. Pravidelně cvičte jógu.

Kam dál?

Velký horoskop na únor: Kdo si pořádně zavaří a koho čekají životní výzvy?

Čínský test: Ukáže jak poznat sám sebe? Najděte vlastní hvězdu podle data narození a odhalte svůj osud !

Velký horoskop ZDRAVÍ pro rok 2023: Koho čekají v životě ZMĚNY? Toto znamení konečně ZHUBNE !

Rok 2023 podle vašeho znamení zvěrokruhu: Toto “radí” hvězdy

Čínský rok 2023 ve znamení Zajíce: Rok narození prozradí, na koho čeká láska a kdo si finančně přilepší

Další články